Миколаївська область, Березанський район

Діяльність Центру

12 Березня, 2019 р., 16:12
12 березня заступник директора департаменту освіти та науки Миколаївської обласної державної адміністрації Наталія Сокульська, перебуваючи в Березанці з робочим візитом,  відвідала Інклюзивно-ресурсний центр Березанської селищної ради. Вона висловила своє задоволення щодо роботи фахівців центру, які за короткий термін провели вже 35 комплексних оцінок дітей з особливими освітніми потребами. Це дуже гарний результат. На що начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Анастасія Смоляк наголосила, що велика заслуга у цьому й керівництва громади, яке турбується про дітей з особливими освітніми проблемами й усвідомлює важливість інтеграції цих дітей до соціуму через надання послуг інклюзивним центром.
28 Лютого, 2019 р., 15:00
Сьогодні, 28 лютого, в Інклюзивно-ресурсному центрі Березанської ОТГ в робочому порядку відбулася зустріч очільника Березанської громади Валерія Хоміцького і його команди з директором даної установи Оксаною Калюжною та колективом.
26 Лютого, 2019 р., 09:35
25 та 26 лютого у відділі освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради під головуванням начальника відділу ОКМС Анастасії Смоляк відбулися конкурси на заміщення вакантних посад психологів, логопеда та дефектолога Березанського інклюзивно-ресурсного центру. Участь у конкурсі взяло троє заявників, які успішно справилися із завданнями. Вітаємо Євгенію Стахів, Світлану Гуменюк та Олену Кіф’як з успішним проходженням конкурсного відбору.
20 Грудня, 2018 р., 10:04
Позитивні зрушення, які останнім часом відбуваються в Березанській громаді завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом України Петром Порошенко, очевидні і ми їх бачимо щодня. Так, в рамках інклюзивної освітньої реформи в Березанці нещодавно відкрито інклюзивно-ресурсний центр з надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.