Миколаївська область, Березанський район

Діяльність Центру

17 Квітня, 2019 р., 15:35
Сьогодні, 17 квітня, очільник Березанської об’єднаної територіальної громади Валерій Хоміцький відвідав Інклюзивно-ресурсний центр з метою огляду приміщення після завершення поточного ремонту, проведеного за кошти бюджету селищної ради. Варто відзначити, що за ініціативи колективу Центру та підтримки чоловіків селищної ради ремонт було зроблено власними силами, аби хоч трохи зекономити місцевий бюджет.
11 Квітня, 2019 р., 14:55
11 квітня Інклюзивно-ресурсний центр Березанської селищної ради отримав від Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  елементи декору, які нададуть приміщенням Центру ошатнішого, привабливішого вигляду з «домашнім присмаком» комфорту. Це позитивно позначиться на дітей у період їхнього перебування на заняттях.
04 Квітня, 2019 р., 13:45
4 квітня в Березанському ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради відбулися збори для батьків майбутніх першокласників. Перед батьківською аудиторією виступила директор Інклюзивно-ресурсного центру Березанської селищної ради Альона Корінецька, яка познайомила присутніх з роботою Центру та надала відповіді учасникам зібрання на поставлені запитання.
26 Березня, 2019 р., 15:28
Директором Інклюзивно-ресурсного центру Альоною Корінецькою постійно проводиться просвітницька робота про діяльність Центру в Березанській громаді з метою надання поглибленої інформації населенню про роботу Центру.
26 Березня, 2019 р., 13:35
Вчитель-дефектолог і вчитель-логопед  Березанського Інклюзивно-ресурсного центру Олена Кіф’як відвідала Другу щорічну Всеукраїнську конференцію "Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми", яка відбувалась 25-26 березня у м. Київ.
12 Березня, 2019 р., 16:12
12 березня заступник директора департаменту освіти та науки Миколаївської обласної державної адміністрації Наталія Сокульська, перебуваючи в Березанці з робочим візитом,  відвідала Інклюзивно-ресурсний центр Березанської селищної ради. Вона висловила своє задоволення щодо роботи фахівців центру, які за короткий термін провели вже 35 комплексних оцінок дітей з особливими освітніми потребами. Це дуже гарний результат. На що начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Анастасія Смоляк наголосила, що велика заслуга у цьому й керівництва громади, яке турбується про дітей з особливими освітніми проблемами й усвідомлює важливість інтеграції цих дітей до соціуму через надання послуг інклюзивним центром.
28 Лютого, 2019 р., 15:00
Сьогодні, 28 лютого, в Інклюзивно-ресурсному центрі Березанської ОТГ в робочому порядку відбулася зустріч очільника Березанської громади Валерія Хоміцького і його команди з директором даної установи Оксаною Калюжною та колективом.
26 Лютого, 2019 р., 09:35
25 та 26 лютого у відділі освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради під головуванням начальника відділу ОКМС Анастасії Смоляк відбулися конкурси на заміщення вакантних посад психологів, логопеда та дефектолога Березанського інклюзивно-ресурсного центру. Участь у конкурсі взяло троє заявників, які успішно справилися із завданнями. Вітаємо Євгенію Стахів, Світлану Гуменюк та Олену Кіф’як з успішним проходженням конкурсного відбору.
20 Грудня, 2018 р., 10:04
Позитивні зрушення, які останнім часом відбуваються в Березанській громаді завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом України Петром Порошенко, очевидні і ми їх бачимо щодня. Так, в рамках інклюзивної освітньої реформи в Березанці нещодавно відкрито інклюзивно-ресурсний центр з надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.