Миколаївська область, Березанський район

Діяльність Центру

10 Січня, 2020 р., 15:31
10 січня у відділі освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога Інклюзивно-ресурсного центру.
18 Грудня, 2019 р., 15:41
18 грудня в Березанському ЗЗСО відбулося засідання команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами разом з батьками.
17 Грудня, 2019 р., 14:44
17 грудня директор Березанського інклюзивно-ресурсного центру Альона Корінецька виступила перед педагогами Березанського ЗЗСО з питань організації інклюзивного навчання
09 Грудня, 2019 р., 09:00
Директор Березанського ІРЦ Альона Корінецька та практичні психологи Євгенія Стахів і Світлана Гуменюк з 6 по 8 грудня 2019 року пройшли навчання (ІII сесія) з підвищення рівня кваліфікації фахівців інклюзивно-ресурсних центрів для роботи в умовах Нової української школи при Департаменті освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації в Миколаївському інституті післядипломної педагогічної освіти і отримали відповідні сертифікати.
04 Грудня, 2019 р., 16:31
04.12.2019 відбулося виїзне засідання команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами Березанського інклюзивно-ресурсного центру з батьками в Малахівській філії Березанського ЗЗСО.
02 Грудня, 2019 р., 16:12
В рамках Тижня превентивного виховання директор Березанського інклюзивно-ресурсного центру Альона Корінецька 02.12.2019 провела в 5-Б класі Березанської ЗЗСО виховний захід, спрямований на профілактику негативних проявів поведінки дітей та учнівської молоді по відношенню до дітей з особливими потребами.
29 Листопада, 2019 р., 14:29
29 листопада відбулася зустріч команди супроводу Березанського інклюзивно-ресурсного центру з освітніми працівниками ЗДО «Сонечко» в рамках взаємодії щодо виконання рекомендацій, зазначених у висновку Центру.
28 Листопада, 2019 р., 14:16
28 листопада відбулася робоча зустріч фахівців Інклюзивно-ресурсного центру з освітніми працівниками Березанського закладу дошкільної освіти «Сонечко» з метою надання методичної та консультативної допомоги педагогічним працівникам закладу з питань організації інклюзивного навчання для дітей з особливими фізичними потребами.
28 Листопада, 2019 р., 09:34
Директор Березанського ІРЦ Альона Корінецька та практичні психологи Євгенія Стахів і Світлана Гуменюк з 25 по 27 листопада 2019 року пройшли навчання (ІI сесія) з підвищення рівня кваліфікації фахівців інклюзивно-ресурсних центрів для роботи в умовах Нової української школи при Департаменті освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації в Миколаївському інституті післядипломної педагогічної освіти і отримали відповідні сертифікати.