Березанська громада

Миколаївська область

Інформація про Центр

«Березанський інклюзивно-ресурсний центр» Березанської селищної ради Миколаївської області знаходиться в підпорядкуванні відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради.

Адреса: смт Березанка, вул. Центральна, 48, будівля Будинку творчості школярів, 1-ий поверх, кабінети № 2, 3. Довідки за тел. (095)369-15-70 (Альона Леонідівна Корінецька),  e-mail: berezanka.irts@gmail.com.

Березанський інклюзивно-ресурсний центр було створено у вересні 2018 року згідно з рішенням чергової XII сесії VII скликання Березанської селищної ради від 19.09.2018 " Про створення комунальної установи "Березанський інклюзивно-ресурсний центр" Березанської селищної ради Миколаївської області".

Завдання Інклюзивно-ресурсного центру:

- проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання;

- надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами;

- надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками закладів дошкільної, загальної середньої та професійної освіти з питань організації інклюзивного навчання;

- надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

          Напрямки роботи Інклюзивно-ресурсного центру

                    Діти з особливими освітніми потребами:

  • Діти з мовленнєвими порушеннями.
  • Діти із затримкою психічного розвитку.
  • Діти з порушеннями інтелектуального розвитку
  • Діти із порушеннями зору.
  • Діти із порушеннями слуху.
  • Діти із порушеннями опорно-рухового апарату.
  • Діти із гіперактивністю та дефіцитом уваги.
  • Діти з порушенням аутистичного спектру

 

Пам’ятка для батьків про інклюзію: на що мають право та як подати документи на комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами

З метою визначення потенційних можливостей та особливих освітніх потреб дитини, відповідно до п. 12 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №545, Центр проводить комплексну оцінку розвитку дитини не пізніше ніж протягом  місяця з моменту подання письмової заяви батьків або законних представників дитини, а також при наявності письмової згоди батьків на обробку персональних даних.

Заяву можна подати не виходячи з дому на порталі  https://ircenter.gov.ua/.

Відповідно до п. 25 Положення висновок та результати комплексної оцінки оформлюються та зберігаються в електронному вигляді на порталі «Україна. Інклюзія. Система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів», до якого мають доступ лише фахівці інклюзивно-ресурсних центрів.

Інформація про результати комплексної оцінки є конфіденційною. Обробка та захист персональних даних дітей в центрі здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року  № 586 «Деякі питання  захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та з метою удосконалення механізмів взаємодії органів державної влади, закладів освіти, охорони здоров’я  та соціального захисту населення під час забезпечення прав дітей на освіту і створення електронного реєстру дітей з особливими освітніми потребами визначено відповідальну особу для роботи в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти» та системі автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів – Заїкіну Т.Ф., яка в подальшому проходитиме навчання.

Фахівці Інклюзивно-ресурсного центру

 

 

Директор Інклюзивно-ресурсного центру, вчитель-дефектолог Альона Леонідівна Корінецька

 

Вчитель-логопед – Смоляк Анастасія Володимирівна (за сумісництвом, відповідно до Розпорядження Березанської селищної ради Миколаївської області від 09.09.2019 № 193-р.о.)

 

Місце для фото 

Практичний психолог - Євгенія Богданівна Стахів

 

Практичний психолог - Світлана Олександрівна Гуменюк (знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3-ох років)


Практичний психолог Апостол Ірина Сергіївна (за виробничої необхідності - на декретне місце замість Гуменюк С.О.,  Наказ Березанського ІРЦ від  15.10.2020 № 51-К).

 

   Вчитель-реабілітолог – Заїкіна Тетяна Федорівна. 

 

У листопаді та грудні 2018 року Альона Корінецька та Олена Кіф'як пройшли навчання (I та II сесії) з підвищення кваліфікації фахівців інклюзивно-ресурсних центрів для роботи в умовах Нової української школи при Департаменті освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти і отримали відповідні сертифікати. 

 

17 - 19 травня 2019 року практичні психологи Євгенія Стахів й Світлана Гуменюк та вчитель-реабілітолог Ірина Ориценко пройшли підвищення кваліфікацї фахівців "Застосування психологічного, діагностичного та корекційного інструментарію в роботі фахівця в умовах Нової Української школи".

22.05.2019 вчитель-реабілітолог  Ориценко Ірина Сергіївна прослухала спецкурс у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили з теми: "Підвищення ефективності корекційно-розвиткової роботи з дітьми ООП через застосування інтерактивного обладнання. Технології використання".

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь