Миколаївська область, Березанський район

Розпорядження № 7- р. о. від 21.01.2019 р. "Про початок проходження перевірки"

Дата: 21.01.2019 13:32

БЕРЕЗАНСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Березанка

21.01.2019.                                                                                                                                                                   7 - р.о.

Про початок проходження перевірки

1. Відповідно  до пунктів 1 і 2 частини п'ятої  статті 5  Закону України «Про очищення влади» від 16.09.2014 року № 1682 – VІІ,  21 січня 2019 року розпочати проходження перевірки Яриш Надії Василівни, як такої, що успішно пройшла конкурсний відбір на посаду спеціаліста І категорії  юридичного сектору Березанської селищної ради.
  2. Інспектору з кадрів та погосподарського обліку  Березанської селищної ради Локтіоновій Адельгайді Анатоліївні подати документи для перевірки достовірності відомостей вищевказаної особи до Головного управління ДФС у Миколаївській області.
  3. Інтерв’юеру (прес-секретарю) Березанської селищної ради Чудній Тетяні Василівні розмістити інформацію про початок проходження перевірки посадових осіб на офіційному веб-сайті Березанської селищної ради.

Селищний голова                                                                                                          В.А. Хоміцький

Ознайомлені:                                                                                                               Локтіонова А.А.

Чудна Т.В.