Миколаївська область, Березанський район

Розпорядження № 31 р-о від 25.02.2019 "Про організацію роботи зі створення робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської ОТГ"

Дата: 25.02.2019 16:35

БЕРЕЗАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

25.02.2019                                                                                                                                     №   31р-о.

Про  організацію  роботи

зі створення робочої групи з

розробки стратегії розвитку

Березанської ОТГ

На підставі  пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», Указу Президента України від 25.05.2001 №341/2001 «Про Концепцію державної регіональної політики», рішення Березанської селищної ради від 20.04.2018 №2 «Про розробку Стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки»:

1. Затвердити План роботи по створенню робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади (додається).
  2. Відповідальним виконавцям Плану роботи по створенню робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади забезпечити виконання його заходів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови.

Селищний голова                                                                                           В.А. Хоміцький

Додаток до розпорядження

голови Березанської

селищної ради

від 25.02.2019 №

Захід

Термін проведення заходу

Відповідальний виконавець

Примітки

1.

Анонсування створення робочої групи

До 25.02.2019

2.

Розроблення графіку проведення робочих зустрічей з відбору кандидатів до робочої групи

До 01.03.2019

3.

Розміщення у засобах масової інформації графіку проведення робочих зустрічей з відбору кандидатів до робочої групи

До 02.03.2019

4.

Проведення робочих зустрічей з відбору кандидатів до робочої групи

До 20.03.2019

Хоміцький В.А.

5.

Узагальнення інформації з відбору кандидатів до робочої групи

До 25.03.2019

Хоміцький В.А.

6.

Підготовка проекту рішення сесії Березанської селищної ради Про затвердження Положення та складу робочої групи.

До 01.04.2019

7.

Розміщення на сайті Березанської селищної ради проекту рішення сесії Березанської селищної ради Про затвердження Положення та складу робочої групи.

До 01.04.2019

8.

Винесення проекту рішення Про затвердження Положення та складу робочої групи на розгляд сесії Березанської селищної ради.

До 26.04.2019

9.

Розміщення на сайті Березанської селищної ради рішення сесії Березанської селищної ради Про затвердження Положення та складу робочої групи.

До 01.05.2019

Перший заступник

селищного голови                                                                                          І.В. Компанієнко