Миколаївська область, Березанський район

Очільний громади з турботою про дітей з особливими потребами

Дата: 28.02.2019 15:00

Сьогодні, 28 лютого, в Інклюзивно-ресурсному центрі Березанської ОТГ в робочому порядку відбулася зустріч очільника Березанської громади Валерія Хоміцького і його команди з директором даної установи Оксаною Калюжною та колективом.

Було проведено спільне обстеження стану приміщення Центру та визначено пропозиції щодо фінансової підтримки збоку селищної ради на ремонт кабінетів. Очільник громади підтримав дану пропозицію, яка буде опрацьована відповідними фахівцями для винесення на розгляд позачергової сесії селищної ради.

«Ми повинні створити гарні умови для розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Вони мають на це право», - сказав Валерій Хоміцький.