Миколаївська область, Березанський район

Роботу Інклюзивно-ресурсного центру оцінено позитивно

Дата: 12.03.2019 16:12

12 березня заступник директора департаменту освіти та науки Миколаївської обласної державної адміністрації Наталія Сокульська, перебуваючи в Березанці з робочим візитом,  відвідала Інклюзивно-ресурсний центр Березанської селищної ради. Вона висловила своє задоволення щодо роботи фахівців центру, які за короткий термін провели вже 35 комплексних оцінок дітей з особливими освітніми потребами. Це дуже гарний результат. На що начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Анастасія Смоляк наголосила, що велика заслуга у цьому й керівництва громади, яке турбується про дітей з особливими освітніми проблемами й усвідомлює важливість інтеграції цих дітей до соціуму через надання послуг інклюзивним центром.