Миколаївська область, Березанський район

Просвітницька робота Інклюзивного центру в Березанській громаді

Дата: 26.03.2019 15:28

Директором Інклюзивно-ресурсного центру Альоною Корінецькою постійно проводиться просвітницька робота про діяльність Центру в Березанській громаді з метою надання поглибленої інформації населенню про роботу Центру.

Так, 25лютого  Альона Леонідівна виступила перед працівниками районної державної адміністрації з інформацією про необхідність залучення дітей з особливими фізичними потребами до Центру, де вони отримають кваліфіковану допомогу.

27 лютого керівник Центру провела бесіду з головами батьківських комітетів Березанського ЗЗСО I-III ступенів на тему діяльності Інклюзивного центру та як позитивно впливають заняття на розвиток дітей з особливими фізичними потребами.

26 березня в Будинку творчості школярів, де проходила нарада служби у справах дітей райдержадміністрації з прийомними сім’ями, сім’ями опікунів (піклувальників), батьками-вихователями, Альона Корінецька поінформувала присутніх про важливе значення  індивідуальних занять, які надаються в Інклюзивному центрі діткам з особливими фізичними потребами.