Миколаївська область, Березанський район

Штраф 680 гривень за порушення Правил Березанської селищної ради

Дата: 24.04.2019 16:00

24 квітня в Березанській селищній раді відбулося засідання адмінкомісії, на якому розглядався протокол про адміністративне правопорушення Березанського відділення поліції щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП, жительки Березанки, громадянки… , яка 04.04.2019 здійснювала торгівлю м’ясом на території автостанції в смт Березанка, чим порушила п.6.1.10 Правил благоустрою Березанської селищної ради. Розгляд протоколу відбувся без участі правопорушниці, яка була повідомлена належним чином про дату та місце розгляду справи, але не зявилася на засідання.

За результатами розгляду протоколу, комісія вирішила накласти адміністративне стягнення на порушницю у вигляді штрафу 680 грн.

Наголошуємо, що Правила благоустрою Березанської селищної ради є обов’язковими для виконання усіма жителями. У випадку порушень зазначених Правил настає адміністративна відповідальність.