Миколаївська область, Березанський район

Накладено штрафи за порушення торгівлею рибою, мясними виробами та молочною продукціє у невстановленому місці

Дата: 24.12.2019 13:33

24.12.2019 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшло 6 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою населених пунктів смт Березанка, м. Южне та с. Коблеве, серед яких  торгівля рибою, м’ясними виробами та молочною продукцією у невстановленому місці та без дозвільних на те документів.

Розгляд адміністративних протоколів відбувався без участі правопорушників, хоча останні були належним чином повідомлені про дату розгляду.

За вчинення зазначених правопорушень фізичними особами згідно зі статтею 152 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Березанська селищна рада вкотре наголошує, що на території селища є відповідне місце для торгівлі – це павільйон на КП «Центральний ринок». Торгівля в інших місцях заборонена.