Миколаївська область, Миколаївський район

16.06.2020 на засіданні адмінкомісії розглядали протокол за порушення правил торгівлі

Дата: 16.06.2020 15:29

16.06.2020 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшов 1 адміністративний протокол за порушення правил благоустрою м. Миколаїв, відповідно до якого здійснювалася торгівля в не встановленому місці та без дозвільних на те документів.

За вчинення зазначених правопорушень фізичними особами за статтею 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Під час засідання членами комісії вивчено матеріали, надані до адміністративного протоколу, та досягнуто згоди, що винуватість порушниці не доведена, оскільки до адміністративного протоколу не додано доказів, які б дійсно підтверджували здійснення незаконної торгівлі порушником, у зв’язку з чим  одноголосно членами комісії прийнято рішення закрити справу.