Проєкти рішень чергової XXXIV сесії VII скликання від 08.2020

Дата: 22.07.2020 16:59

Порядок денний

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  селищного бюджету Березанської  селищної  ради на  2020 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження  штатного розпису по КПКВК 0113241 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до   штатного розпису Березанської селищної ради на 2020 рік"

Проєкт рішення №... "Про призначення на посаду директора комунального підприємства «Тилігул»на умовах  Контракту"

Проєкт рішення №... "Про передачу комунального майна Березанської селищної ради на праві господарського відання  КП «Тилігул»

Проєкт рішення №... "Про призначення на посаду директора   комунального закладу «Березанський будинок творчості школярів Березанської селищної ради Миколаївської області»

Проєкт рішення №... "Про призначення на посаду директора   комунального закладу «Березанська дитячо-юнацька спортивна школа Березанської селищної ради Миколаївської області»

Проєкт рішення №... "Про прийняття комунальної організації (установи, закладу) «Березанський районний народний історичний музей» та майна, яке за ним обліковується,  зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району у комунальну власність Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження  проектно-кошторисної документації  «Капітальний ремонт покрівлі Калинівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Березанської селищної ради Миколаївської області»

Проєкт рішення № ... "Про зарахування земельних ділянок до земель запасу Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Дядюку Олегу Анатолійовичу"

Проєкт рішення №... "Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ СГВП «Очаківське»