Миколаївська область, Березанський район

Рішенням адмінкомісії селищної ради накладено штрафи на порушників

Дата: 29.07.2020 14:59

29.07.2020 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшло 6 адміністративних протоколів щодо порушень правил благоустрою населених пунктів, -  торгівля в не встановленому місці та без дозвільних на те документів (стаття 152 КУпАП);

Засідання адміністративної комісії відбулося за участі одного порушника. Інші протоколи розглядалися без участі порушників, хоча останні були належним чином повідомлені про дату розгляду.

За вчинення зазначених правопорушень фізичними особами за статтею 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Одноголосно членами адміністративної комісії вирішено визнати порушників винними у скоєнні адміністративного правопорушення та накласти на кожного адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірах, передбачених КУпАП.

Березанська селищна рада нагадує, що Правила благоустрою населених пунктів, які передбачають здійснення торгівлі в спеціально відведеному для цього місці, є обов’язковими для виконання усіма.