Миколаївська область, Миколаївський район

На порушників правил благоустрою населених пунктів смт. Березанка, м. Южне, с. Коблеве накладено адміністративні стягнення

Дата: 16.09.2020 12:15

16.09.2020 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшло 7 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою населених пунктів смт. Березанка, м. Южне та с. Коблеве, серед яких  торгівля рибою, м’ясними виробами та молочною продукцією в не встановленому місці та без дозвільних на те документів.

Розгляд адміністративних протоколів відбувався за участі 3 правопорушників. Інші два протоколи розглядалися без участі порушників, хоча останні були належним чином повідомлені про дату розгляду.

Одноголосно членами адміністративної комісії вирішено визнати порушників винними у скоєнні адміністративного правопорушення та накласти на кожного адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірах, передбачених КУпАП (від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Березанська селищна рада вкотре наголошує, що на території селища є відповідне місце для торгівлі, павільйон на центральному ринку, торгівля в інших місцях заборонена.