Адмінкомісія визнала винними порушників та наклала адміністративні стягнення

Дата: 21.10.2020 11:42

21.10.2020 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшло 3 адміністративні протоколи щодо порушень правил благоустрою населених пунктів, -  торгівля в не встановленому місці та без дозвільних на те документів м’ясними виробами та молочною продукцією (стаття 152 КУпАП).

Засідання адміністративної комісії відбулося за участі одного порушника. Інші протоколи розглядалися без участі порушників, хоча останні були належним чином повідомлені про дату розгляду.

За вчинення зазначених правопорушень фізичними особами за статтею 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Одноголосно членами адміністративної комісії вирішено визнати порушників винними у скоєнні адміністративного правопорушення та накласти на кожного адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірах передбачених КУпАП.

Березанська селищна рада вкотре нагадує, що Правила благоустрою населених пунктів, які передбачають здійснення торгівлі в спеціально відведеному для цього місці є обов’язковими для виконання усіма!

На території селища Березанка є відповідне місце для торгівлі, - павільйон на центральному ринку, торгівля в інших місцях заборонена!