Проєкти рішень позачергової II сесії VIII скликання від 12.2020

Дата: 12.12.2020 12:13

Порядок денний позачергової II сесії VIII скликання

Проєкт рішення №... "Про селищний  бюджет Березанської селищної територіальної громади  на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії рішення від 26.06.2018 року № 7 «Про  встановлення ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території Березанської селищної ради на 2019 рік» на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії рішення від 26.06.2018 року № 6 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік на території Березанської селищної ради» на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії рішення від 08.04.2019 року № 2 «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Березанської селищної ради на 2019 рік» на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про встановлення щомісячної премії та надбавки Березанському селищному голові на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження  на посаду старости Лиманівського старостинського округу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Регламенту роботи Березанської селищної ради VІІI скликання"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Березанської селищної ради VIII скликання"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення І сесії VІII скликання від 11.12.2020 №1 «Про початок повноважень депутатів Березанської  селищної ради VІII скликання»

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до складу постійних комісій Березанської  селищної ради VІII скликання"

Проєкт рішення №... "Про скасування рішення сесії селищної ради від 11.12.2020 № 17"

Проєкт рішення №... "Про надання згоди на безоплатне прийняття майна  із спільної власності територіальних громад Березанського району у комунальну власність Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Програми розвитку, використання та охорони земель на території Березанської  селищної ради Миколаївської області на період 2021-2024 років"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Параметрів громадського бюджету у Березанській територіальній громаді на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про прийняття із спільної власності територіальних громад Березанського району комунальної організації (установи, закладу) «Об’єднаний трудовий архів селищної та сільських рад Березанського району» з наявною штатною чисельністю та цілісним майном до комунальної власності Березанської селищної ради з подальшою зміною назви на  Трудовий архів Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад Березанського району комунальної організації (установи, закладу) «Об’єднаний трудовий архів селищної та сільських рад Березанського району» з наявною штатною чисельністю та цілісним майном до комунальної власності Березанської селищної ради з подальшою зміною назви на  Трудовий архів Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Програми розвитку та забезпечення функціонування трудового архіву Березанської селищної ради на 2021-2024 роки»

Проєкт рішення №... "Про припинення дії контракту, укладеного з директором комунального госпрозрахункового підприємства «Прогресівське»

Проєкт рішення №... "Про припинення дії контракту, укладеного з директором госпрозрахункового комунального підприємства «Краснопільське»

Проєкт рішення №... "Про припинення дії контракту, укладеного з директором комунального підприємства «Ташинське»

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну контракту, укладеного з директором Краснянського житлово-комунального підприємства"

Проєкт рішення №... "Про звернення до Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області з клопотанням щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки"

Проєкт рішення №... "Про зарахування земельних ділянок до земель запасу Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян  на території Березанської селищної ради  Миколаївської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії 27.10.2017 № 9"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Комплексної програми  по сприянню оборонної та мобілізаційної готовності Березанської селищної ради на 2021-2026 роки"

Проєкт рішення №... "Про встановлення  вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у  закладах загальної середньої освіти  Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про встановлення  вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у  закладах дошкільної освіти  Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до селищного бюджету Березанської селищної

ради на 2020 рік"