Проведено спільний прийом громадян

Дата: 05.02.2021 12:29

Згідно графіку спільного прийому громадян на 2021 рік, 4 лютого на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було проведено спільний прийо мклієнтів пробації.
           Завдяки роботі дистанційного пункту, клієнти пробації отримують роз’яснення про види правових послуг, які можна одержати, звернувшись до бюро правової допомоги, зокрема, про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, та розтлумачується про те, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу згідно ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та яким є перелік документів, що підтверджує належність особи до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Протягом спільного прийому громадян п’ятьом особам, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації було надано юридичні консультації з наступних питань: соціальний захист у разі настання безробіття; порядок реєстрації місця проживання; порядок присвоєння кадастрового номеру; реєстрація права власності на житловий будинок; порядок оформлення житлової субсидії; легальна зайнятість; робота за цивільно-правовим договором.

Дані заходи сприяють усуненню виявлених криміногенних потреб клієнтів пробації, та спонукають осіб, які опинилися у конфлікті з законом до самостійного вирішення своїх проблемних питань.

Березанський районний сектор філії Державної установи

«Центр пробації» в Миколаївській області