Надання безоплатних юридичних послуг клієнтам пробації

Дата: 15.03.2021 13:13

11 березня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  відбувся прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, проведений спільно з головним спеціалістом відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оленою Новиченко-Дель.

Під час проведення прийому п’ять осіб з числа суб’єктів пробації звернулися за  первинною правовою допомогою, зокрема,  із питань трудового законодавства та соціального забезпечення.

Усі клієнти пробації одержали вичерпні роз’яснення, зокрема і щодо можливості реалізації свого права на безоплатну правову допомогу у відділі «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського МЦ з НБВПД.

Розширення переліку урядових та громадських організацій, які входять до «Банку ресурсів» наявних у громадах, дає можливість всебічно забезпечити сприяння у вирішенні нагальних потреб правопорушників.

Поряд із цим, треба відзначити, що раніше засуджені з’являлися до кримінально-виконавчої інспекції лише для «відмітки». Кримінально-виконавча служба в основному несла контролюючу та карну функції. На сьогодні,  після реформування пенітенціарної системи та її інституцій, служба пробації стала більш відкритою до правопорушників, та має на  меті сприяння і допомогу клієнтам пробації осмислити свою протиправну поведінку та знайти шляхи повернення до правового суспільства.

Служба пробації не вказує правопорушникам, як треба себе вести та що робити, вона лише дає «ключі» від доріг, та спонукає клієнтів пробації обрати свій, єдиний, правильний шлях у житті.

Березанський районний сектор філії Державної

установи «Центр пробації» в Миколаївській області