Штраф за вчинення правопорушень

Дата: 17.03.2021 13:48

17.03.2021 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті. На розгляд комісії надійшло 4 адміністративних протоколи за порушення правил благоустрою населених пунктів смт. Березанка, м. Южне, серед яких  торгівля м’ясними виробами та молочною продукцією у не встановленому місці та без дозвільних на те документів.

Розгляд адміністративних протоколів відбувався без участі правопорушників, хоча останні були належним чином повідомлені про дату розгляду.

За вчинення зазначених правопорушень фізичними особами за статтею 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Одноголосно членами адміністративної комісії вирішено визнати чотирьох порушників винними у скоєнні адміністративного правопорушення та накласти на кожного адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірах, передбачених КУпАП.

Березанська селищна рада вкотре наголошує, що на території селища є відповідне місце для торгівлі, павільйон на центральному ринку, торгівля в інших місцях заборонена.

На території селища Березанка є відповідне місце для торгівлі – це павільйон на центральному ринку, торгівля в інших місцях заборонена!