За адімінстративні порушення - адміністративні стягнення

Дата: 17.02.2021 12:53

17.02.2021 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті. На розгляд комісії надійшло 3 адміністративні протоколи щодо порушень правил благоустрою населених пунктів, -  торгівля в не встановленому місці та без дозвільних на те документів м’ясними виробами та молочною продукцією та порушення правил утримання домашніх тварин (стаття 152 КУпАП).

За вчинення зазначених правопорушень фізичними особами за статтею 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Одноголосно членами адміністративної комісії вирішено визнати двох порушників винними у скоєнні адміністративного правопорушення та накладено на них адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірах, передбачених КУпАП.

За результатами розгляду протоколу щодо порушення членами адміністративної комісії прийнято рішення про закриття провадження на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП у зв?язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Березанська селищна рада вкотре нагадує, що Правила благоустрою населених пунктів, які передбачають здійснення торгівлі в спеціально відведеному для цього місці, є обов’язковими для виконання усіма!