На правопорушника кладено штраф у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян

Дата: 29.01.2021 12:04

29.01.2021 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшов адміністративний протокол за порушення правил благоустрою м. Южне щодо торгівлі продуктами харчування в не встановленому місці та без дозвільних на те документів.

За вчинення зазначених правопорушень фізичними особами за статтею 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Одноголосно членами адміністративної комісії вирішено визнати порушника винним у скоєнні адміністративного правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірах, передбачених КУпАП.