Порушинків визнано винними у скоєнні адміністративних правопорушень і накладено штрафи

Дата: 16.07.2021 16:29

16.07.2021 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.

На розгляд комісії надійшло 6 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою м. Южне, селища Березанка щодо торгівлі продуктами харчування в не встановленому місці та без дозвільних на те документів.

За вчинення зазначених правопорушень фізичними особами за статтею 152 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Одноголосно членами адміністративної комісії вирішено визнати порушників винними у скоєнні адміністративних правопорушень та накласти на них адміністративні стягнення у вигляді штрафів у розмірах, передбачених КУпАП.