Готовність закладів освіти до нового навчального року 2021 - 2022

Дата: 01.09.2021 09:09

Комісією на чолі з селищним головою Хоміцьким В. А., першим заступником голови селищної ради Компанієнко І. В., начальником відділу ОКМС Смоляк А. В., начальником господарчої групи відділу ОКМС Фіногенової Н. І. та представником Держспоживслужби Ромасюк Л. Д. було здійснено перевірку закладів освіти щодо підготовки до нового навчального 2021-2022 навчального року.

Березанський ЗЗСО IIII ступенів

До нового навчального року в закладі було зроблено ремонт кабінетів  для 1 х класів та кабінету інформатики.

Дмитрівський ЗЗСО I – II ступенів

До навчального року в Дмитрівському закладі було зроблено:

оновлено світлицю,зроблений ремонт у 1 класі,косметичні ремонти в шкільних кабінетах і коридорах ,також в спортзалі,було виконано демонтаж гребеня даху закладу і відновлено поріг  (укладена плитка).

Комісаріський ЗЗСО I- III ступенів

На початок нового навчального року в закладі було оновлено шкільні коридори, кабінети вчителів, зроблено косметичні ремонти у коридорах, шкільних кабінетах. Замінено плитку у фойє школи на першому поверсі та повністю зроблено ремонт порогу (заміна плитки).

Краснопільський ЗЗСО І-ІІІ СТ.

Ось і пролетіло веселе літо-пора канікул у наших вихованців. Нарешті завтра пролунає перший дзвоник, який сповістить всіх учасників освітнього процесу про початок нового 2021-2022 навчального року. Як його чекали особливо ми-учителі, учні ,батьки та громада села Краснопілля. .Адже ,саме 1 вересня ми продовжимо освітній процес в стінах рідного закладу. УРАААА!!!

Ми всі готувалися до завтрашнього дня. Учителі та учні оздоровилися, щоб з новими силами почати новий цікавий рік. Власними силами учителів , за підтримки батьків та спонсорів – компанія DTЕK, староста села Крецу І.С., Волошин П.І. - було оновлено освітнє середовище закладу, зроблено ремонт в класних кімнатах, в їдальні, спортивному залі. І саме головне-встановлено автоматичну протипожежну сигналізацію відповідно до вимог, встановлено блискавкозахист та оброблено деревяні конструкції.

Щасливський ЗЗСО IIII ступенів

До нового начального року в закладі було зроблено ремонт їдальні, ремонт та оснащення кабінетів 1 класу, математики, української мови та літератури, хімії.

Ташинський  ЗЗСО І-ІІ ступенів

До нового навчального року в закладі замінено 10 вікон на європакети, 10 дверей но сучасні; асфальтована більша частина подвір’я, повністю оновлений задній двір закладу та пішохідна доріжка тротуарною плиткою; споруджений новий пандус;на коридорах І та ІІ поверхів оформлені куточки відпочинку для дітей;оформлена стіна слів, придбані нові стенди різної тематики;сучасним обладнанням облаштовані 4 навчальні кабінети для початкових класів (НУШ),повністю оновлені кабінети трудового навчання, історії та зарубіжної літератури;внутрішні туалети обладнані новою сантехнікою;оновлено оснащення харчоблоку: встановлені рукомийники, система очищення води, бойлер, електроплита, частково поповнено кухонним та столовим обладнанням (обробні столи, кухонний та столовий посуд).

Лиманівський ЗЗСО IIII ступенів

На початок навчального року в закладі було зроблено ремонт кабінетів, спортзалу .

Калинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

І ось знову вересень. Стіни Калинівського ЗЗСО І-ІІІ ст. радо зустріли своїх вихованців, батьків, учителів, працівників та гостей. До нового навчального року зроблено чимало. А саме: обладнано і відремонтовано кабінет 1 класу (пофарбований, оздоблений, лінолеум, жалюзі), поточні ремонти класних кімнат та переоформлення (зняття шпалер, шпаклювання, фарбування, пластикові стенди, наліпки, банери), лінолеум 4 клас,  жалюзі 9 клас, капітальний ремонт кабінету фізики, оновлення шкільних коридорів, фойє, роздягальні, їдальні, кімнати відпочинку, медичного кабінету, учительської кімнати. На шкільному дворі старе асфальтоване покриття змінено на тротуарну плитку. Йде підготовка до заміни огорожі навколо закладу освіти. Щиро дякуємо всім тим, хто долучився до створення нового освітнього простору нашого закладу освіти. Низький уклін за золоті руки, за небайдужість до підростаючого покоління, за надану спонсорську допомогу.

Березанський ЗДО «Сонечко» – проведений косметичний ремонт 10 ігрових майданчиків, 7-ми альтанок,  усіх приміщень груп, санітарних кімнат, замінено 4 бойлери та в одній групі  лінолеум, придбано дві нові каруселі та  пісочницю, проведено капітальний ремонт коридорів та пожежного гідранту для наповнення води, встановлено блискавко захист, завершується робота щодо встановлення пожежної сигналізації.

Калинівський ЗДО «Казка»- проведено капітальний ремонт пральні (заміна каналізаційних труб,штукатурка стін, фарбування), фарбування сходів, косметичний ремонт музичної зали, групових осередків, медичного кабінету.

Малахівський ЗДО «Капітошка»- облаштовано нові санітарні кімнати, здійснено косметичний ремонт в групових осередках. На даний час проводиться робота щодо облаштування ресурсної кімнати.

Василівський ЗДО «Дзвіночок» - проведено косметичний ремонт приміщень кухні, кладової, групових осередків.

Краснянський ЗДО «Ромашка» - пофарбований ігровий майданчик та зроблені розмітки на подвір’ї закладу.

Щасливський ЗДО «Ягідка» - ремонт в таких приміщеннях:

- групова кімната   (замінено леноліум, пофарбовані стіни, стеля)

- вітальня      (замінено леноліум, пофарбовані стіни, стеля)

- східцева площадка  (пофарбовані стіни)

- коридор ( пофарбовані стіни, стеля, підлога)

- світлиця (пофарбовані стіни, підлога)

- харчоблок (капітальний ремонт)

В закладі встановлено пожежну сигналізацію, замінено електропроводку.

Дмитрівський ЗДО «Зернятко» - встановлено пожежну сигналізацію та блискавко захист, проведено косметичний ремонт усіх приміщень закладу.

Краснопільський ЗДО «Буратіно» - проведено капітальний ремонт порогу, косметичний ремонт ігрового майданчику. На даний час проводиться підготовча робота щодо встановлення альтанки.