Рішення XX сесії VIII скликання від 12.10.2021

Порядок денний ХХ сесії  VІІІ скликання від 12.10.2021

Список депутатів

Результати поіменного голосування

Рішення № 1 "Про внесення змін до рішення сесії Березанської селищної ради від 22.12.2020р. № 12 "Про встановлення вартості харчування та розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Березанської селищної ради"

Рішення № 3 "Про введення до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради посади інструктора-методиста з фізичної культури та спорту"

Рішення № 5 "Про утворення старостинських округів Березанської селищної ради"

Рішення № 6 "Про зміну категорії та присвоєння рангу старостам старостинських округів Березанської селищної ради"

Рішення № 8 "Про затвердження Посадової інструкції старости старостинського округу Березанської селищної ради"

Рішення № 9 "Про створення кадрового резерву в Березанській селищній раді"

Рішення № 11 "Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду на умовах контракту та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є у спільній власності Березанської селищної ради"

Рішення № 12 "Про внесення змін до складу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Березанської селищної ради"