Формування спроможної мережі закладів освіти Березанської громади на 2022 рік - на порядку денному постійно діючої ради з питань освіти

Дата: 06.12.2021 10:25

Формування спроможної мережі закладів освіти Березанської селищної ради на 2022 рік - головне питання постійно діючої ради з питань освіти

Із грудня 2021 року на території Березанської селищної ради функціонує постійно діюча рада з питань освіти, яка є дорадчим органом при селищному голові.

Головною метою ради є оптимізація умов підвищення рівня діяльності закладів освіти Березанської селищної ради з урахуванням потреб територіальної громади та соціально-економічної ситуації. До складу ради входять 9 осіб, це представники закладів освіти, громадськості, посадовці, депутатський корпус.

Сьогодні, 03.12.2021, відбулося перше засідання ради. Одним із важливих питань, що виносилося на порядок денний, було формування спроможної мережі закладів освіти Березанської селищної ради.