Затверджено графік роботи консультаційного пункту безоплатної вторинної допомоги з сектором з питань пробації

Дата: 06.01.2022 14:15

На виконання Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 01 грудня 2021 року, 06 січня 2022 року на базі Миколаївського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.

Насамперед, начальник районного сектору Ігор Ходан подякував пані Людмилі за плідну співпрацю та  зазначив, що впродовж п’яти років проведення спільних заходів з «Березанське бюро правової допомоги», спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності клієнтів пробації, а також розповсюдження інформаційних матеріалів про права та соціальні гарантії осіб, позитивно вплинули на рівень рецидивної злочинності в межах юрисдикції сектору пробації, колишнього Березанського району.  Протягом зазначеного періоду, клієнти пробації мали можливість одержувати безкоштовні консультації у сфері кримінального і трудового права, цивільно-правових та земельних відносин.

Під час зустрічі, спільно з начальником відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  пані Людмилою, задля забезпечення клієнтів пробації послугами у сфері права, було розроблено алгоритм подальших дій щодо розв'язання найпоширеніших проблем та потреб осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

З метою подальшої злагодженої роботи дистанційного пункту доступу до вторинної правової допомоги та підвищення рівня правової обізнаності клієнтів пробації, було розроблено та затверджено графік спільного прийому громадян на 2022 рік.