Служба пробації: продовжується проведення спільного прийому громадян зі спеціалістами БВПД

Дата: 06.06.2022 11:47

Попри запровадження в Україні воєнного стану, під гуркіт гармат, служба пробації продовжує свою роботу в штатному режимі.

Так, згідно з графіком спільного прийому громадян на 2022 рік, 2 червня на базі Миколаївського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, разом з завідувачем сектору «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк, волонтером пробації Михайлом Зініним та працівниками сектору було проведено спільний прийом клієнтів пробації.

Фото без опису Фото без опису

На початку заходу відбулося обговорення відзначення першого червня Міжнародного дня захисту дітей на тему: «Захист прав дітей в Україні».

В цей день, а особливо в час повномасштабної невиправданої війни російських окупантів проти українського народу, велика увага приділяється одній із найбільш актуальних проблем – це дотримання прав і охорони здоров’я дитини.

Під час прийому, чотирьом громадянам, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації, було надано юридичні консультації з питань щодо працевлаштування за трудовим договором та договором цивільно-правового характеру, служби у лавах Збройних Сил України під час мобілізації, а також надано роз’яснення щодо можливості реалізації свого права на безоплатну правову допомогу в умовах війни.

Миколаївський районний сектор №1

філії Державної установи «Центр пробації»

в Миколаївській області