СОЛОВЕЙ Ігор Олегович

Дата: 24.04.2023 11:18

СОЛОВЕЙ Ігор Олегович народився 17.02.1990 в Дмитрівці в хліборобській сімї. Закінчив місцеву школу. Будучи підлітком, від батька навчився керувати трактором і хліборобській праці.

Вищу освіту здобув у Миколаївському університеті імені Сухомлинського, за фахом біолог-лаборант. Трудову діяльність почав на «Сандорі», пізніше – власною справою.

У 2011 році одружився на березанській дівчині Ірині, яка закінчила медичне училище.

З початку повномасштабної війни боронив Південь України (Миколаїв, Одеса). Потім звільняв захоплені ворогом села на Миколаївщині та Херсонщині – Давидів Брід, Сухий Ставок.

У першій половині березня 2023 року підрозділ, яким керував Ігор, виконував чергове бойове завдання. Машина, в якій перебував командир, підірвалася на протипіхотній міні.

Кілька днів лікарі боролися за життя воїна. Після проведеної операції у Київському Національному інституті хірургії та трансплантології 18 березня серце Ігоря Соловя зупинилося.

Ігорю було 33 роки. В нього залишились дружина і двоє синів.

Похований Ігор Соловей у Дмитрівці.