Проєкти рішень XXXIX сесії від 06.2023

Дата: 25.05.2023 15:12

Порядок денний  ХХХІХ сесії селищної ради VІІІ скликання від 29.06.2023

Проєкт рішення № ... "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної  територіальної громади на  2023 рік"

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності,  захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості,  регуляторної діяльності, соціального захисту,  культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради Рощенкової  О.І."

Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 01 січня 2024 року на території Березанської територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки  комунальної власності з  01 січня 2024 року на території Березанської територіальної громади"

Проєкт рішення №.. "Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради  від 13.12.2019 року  № 14 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту людей похилого   віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  Березанської селищної ради на період 2020 – 2023 років («ТУРБОТА»)»

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування