Миколаївська область, Березанський район

19 Лютого, 2020 р., 16:39
19 лютого в приміщенні Березанської селищної ради відбулася презентація проєкту електронного фермерського реєстру, для участі в якій було запрошено аграріїв громади.
19 Лютого, 2020 р., 16:24
19.02.2020 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.
14 Лютого, 2020 р., 16:26
14 лютого в Березанській громаді відбувся урочистий захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ з республіки Афганістан.
24 Грудня, 2019 р., 13:33
24.12.2019 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті.
24 Квітня, 2019 р., 16:00
24 квітня в Березанській селищній раді відбулося засідання адмінкомісії, на якому розглядався протокол про адміністративне правопорушення Березанського відділення поліції щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП, жительки Березанки, громадянки… , яка 04.04.2019 здійснювала торгівлю м’ясом на території автостанції в смт Березанка, чим порушила п.6.1.10 Правил благоустрою Березанської селищної ради. Розгляд протоколу відбувся без участі правопорушниці, яка була повідомлена належним чином про дату та місце розгляду справи, але не з’явилася на засідання.