Миколаївська область, Березанський район

14 Березня, 2019 р., 08:56
Березанська селищна рада запрошує до участі у робочій зустрічі з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади комунальні або приватні служби, ЗМІ та депутатів Березанської селищної ради.
13 Березня, 2019 р., 14:51
Березанська селищна рада запрошує усіх небайдужих громадян 15 БЕРЕЗНЯ прийняти участь у толоці по прибиранню полігону твердих побутових відходів в смт Березанка (на горі в напрямку до с. Краснопілля).
11 Березня, 2019 р., 16:07
Березанська селищна рада запрошує до участі у робочій зустрічі з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади представників професійних спілок та інших організацій, що діють на території Березанської ОТГ.
07 Березня, 2019 р., 14:43
12 березня о 9.00 – начальник відділу у Березанському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області ГРИГОРІЙ РУСЛАНОВИЧ СОЛОВІЙЧУК. Прийом громадян відбудеться в Березанській селищній раді. Бажаючим потрапити на прийом, необхідно записатися, попередньо зателефонувавши за номером (05153)2-19-75.
07 Березня, 2019 р., 12:15
Березанська селищна рада запрошує до участі у робочій зустрічі з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади представників релігійних та етнічних груп Березанської ОТГ.
06 Березня, 2019 р., 12:16
Березанська селищна рада запрошує до участі у робочій зустрічі з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади представників місцевих осередків політичних партій Березанської ОТГ.
04 Березня, 2019 р., 15:49
Березанська селищна рада запрошує до участі у робочій зустрічі з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади представників навчальних та дошкільних навчальних закладів Березанської ОТГ.
28 Лютого, 2019 р., 16:18
Сьогодення вимагає, щоб незахищені верстви населення, особливо пенсіонери, родини з дітьми, особи, які повернулись з місць позбавлення волі, мали постійний зв’язок з поліцією з метою захисту своїх прав.  Основним завданням дільничних офіцерів поліції (ДОП) сьогодні є реалізація програми Community Policing – покращення якості життя людей, підвищення якості послуг, що надаються поліцією громадянам, попередження злочинності, розбудова взаємної довіри між населенням і поліцією, заохочення людей до участі в житті місцевих громад, забезпечення більшої видимості роботи поліції, посилення соціальної відповідальності. На варті спокою таких верств населення стоять дільничні офіцери поліції (ДОП).  Територію Березанської ОТГ на даний час обслуговує дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Тоток Євген Олександрович (тел. 2-15-28).
28 Лютого, 2019 р., 15:46
Березанська селищна рада запрошує до участі у робочій зустрічі з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади представників підприємств та підприємців Березанської ОТГ.
27 Лютого, 2019 р., 13:48
Березанська селищна рада запрошує до участі у робочій зустрічі з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади представників громадських організацій Березанської ОТГ, а саме: громадську організацію Товариства Червоного Хреста в Березанському районі, ЕКО «Березань», громадську організацію «Ветерани Березанського району», громадську організацію «Березанська районна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів в Україні», Молодіжну раду при селищній раді «Молодь – майбутнє України».  Зустріч відбудеться в Березанській селищній раді 5 березня 2019 року о 14.00 за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 86, зал засідань Березанської селищної ради. Майбутнє нашої громади залежить від Вас. Розраховуємо на Вашу участь та сподіваємось на плідну співпрацю. Телефон для довідок 2-13-20. З повагою, селищний голова Валерій Хоміцький.