30 Квітня, 2021 р., 14:15
Штормове попередження: - 30.04.2021 о 12.39 від обласного центру з гідрометеорології отримано: «з 2 травня по області очікується надзвичайна пожежонебезпека 5 класу».
30 Квітня, 2021 р., 14:06
Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов повідомив, що 30 квітня Державна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про скасування "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території Миколаївської області.
26 Квітня, 2021 р., 15:25
Березанська селищна рада  нагадує, що з 01 січня 2021 року проводиться  кампанія  декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річні податкові декларації про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, від отриманих доходів протягом 2020 року, зокрема, доходів  громадян отриманих від самостійного   обробітку земельних   ділянок (паів),  у тому числі продаж сількогосподарської продукції – ОДНООСІБНИКИ.
26 Квітня, 2021 р., 11:12
До уваги членів виконавчого комітету Березанської селищної ради!
22 Квітня, 2021 р., 13:59
На території Березанської громади з 20.04.2021 р. по 30.11.2021р. проводитиметься  Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» для громадських організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ініціативних груп громадських активістів, спрямованих на розвиток громади та вирішення місцевих проблем територій.
20 Квітня, 2021 р., 15:45
Найменування організатора  громадського обговорення – Березанська селищна рада Мета: Врахування думки жителів Березанської селищної ради щодо ліквідації Прогресівського закладу  загальної середньої освіти Березанської селищної ради та Прогресівського закладу дошкільної освіти Березанської селищної ради Період реформ, розпочатий Міністерством освіти і науки, поставив питання реорганізації та закриття шкіл у сільській місцевості на одне з перших місць на порядку денному. Ця проблема гостра для всієї України і є результатом демографічної кризи, яка спостерігається в державі. З кожним роком кількість учнів в українських школах скорочується, тому й не дивно, що чимало навчальних закладів стали напівпорожніми. Найгостріше проблема малокомплектності проявляється у віддалених селах. У Прогресівському ЗЗСО І-ІІ ступенів навчаються за індивідуальною формою навчання 24 здобувача освіти, де наповнюваність класів  від одного до чотирьох учнів. Працює 8 педагогічних працівників, з них 2 пенсійного віку.
19 Квітня, 2021 р., 16:42
Запрошуємо власників пасік Березанської громади 20 квітня 2021 року о 10 годині прийняти участь в навчальній ZOOM - конференції з метою підвищення рівня обізнаності у сфері бджільництва.