27 Лютого, 2019 р., 13:48
Березанська селищна рада запрошує до участі у робочій зустрічі з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади представників громадських організацій Березанської ОТГ, а саме: громадську організацію Товариства Червоного Хреста в Березанському районі, ЕКО «Березань», громадську організацію «Ветерани Березанського району», громадську організацію «Березанська районна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів в Україні», Молодіжну раду при селищній раді «Молодь – майбутнє України».  Зустріч відбудеться в Березанській селищній раді 5 березня 2019 року о 14.00 за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 86, зал засідань Березанської селищної ради. Майбутнє нашої громади залежить від Вас. Розраховуємо на Вашу участь та сподіваємось на плідну співпрацю. Телефон для довідок 2-13-20. З повагою, селищний голова Валерій Хоміцький.
26 Лютого, 2019 р., 10:11
 ШАНОВНА БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА!      Березанська селищна рада запрошує: депутатів селищної ради, представників громадських організацій, підприємств та підприємців, комунальних служб, приватних служб, державних установ, закладів освіти, місцевих осередків політичних партій, релігійних та етнічних груп, профспілок та інших організацій, засобів масової інформації, активних місцевих жителів, які представляють власні інтереси або інтереси широких кіл громадськості прийняти участь у робочих зустрічах з відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади.       Час і дати проведення робочих зустрічей затверджено головою Березанської селищної ради (додається). Місце проведення робочих зустрічей: смт Березанка, вул. Центральна, 86, зал засідань Березанської селищної ради. Майбутнє нашої громади залежить від Вас. Розраховуємо на Вашу участь та сподіваємось на плідну співпрацю. Телефон для довідок 2-13-20. З повагою, селищний голова Валерій Хоміцький.
18 Лютого, 2019 р., 13:37
22 лютого 2019 року в залі засідань Березанської селищної ради відбудеться Позачергова XIX сесія VII скликання.
18 Лютого, 2019 р., 13:32
20 лютого 2019 року відбудеться засідання постійних комісій Березанської селищної ради, на яку запрошуються депутати постійних комісій (окрім земельної комісії), в. о. старостів Василівського, Кімівського, Матіясівського, Лиманівського старостатів, керівників ЦРЛ та первинної медицини, УПСЗН, РВК, Пожежної частини, відділу освіти селищної ради, КП «Березань».
15 Лютого, 2019 р., 15:08
19 лютого 2019 року на 10.00 місцевих посадовців, депутатів, старост, громадських активістів Березанської ОТГ та ЗМІ обговорити результати громадського аудиту цілісності системи управління комунальним майном та розвитком комунальної інфраструктури Березанської селищної ОТГ.
05 Лютого, 2019 р., 11:24
12 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради.
04 Лютого, 2019 р., 15:37
Березанське відділення поліції Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області проводить набір на заміщення вакантної посади дільничного офіцера поліції з обслуговування території Березанської ОТГ.
01 Лютого, 2019 р., 14:32
Березанський інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурс на посади 2-ох практичних психологів, логопеда, дефектолога та реабілітолога «Березанського інклюзивно-ресурсного центру Березанської селищної ради», який  знаходиться за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 48.  Оплата праці працівників здійснюється відповідно до Наказу МОН від 26.09.2005   № 557 (зі змінами) «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».
01 Лютого, 2019 р., 10:57
Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради терміново потрібна ШВАЧКА по ремонту одягу.