19 Травня, 2021 р., 12:35
До уваги депутатів Березанської селищної ради!
13 Травня, 2021 р., 15:55
Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
11 Травня, 2021 р., 17:32
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
11 Травня, 2021 р., 09:29
До уваги членів виконавчого комітету Березанської селищної ради!
30 Квітня, 2021 р., 14:15
Штормове попередження: - 30.04.2021 о 12.39 від обласного центру з гідрометеорології отримано: «з 2 травня по області очікується надзвичайна пожежонебезпека 5 класу».
30 Квітня, 2021 р., 14:06
Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов повідомив, що 30 квітня Державна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про скасування "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території Миколаївської області.
28 Квітня, 2021 р., 14:11
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комісарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради
26 Квітня, 2021 р., 15:25
Березанська селищна рада  нагадує, що з 01 січня 2021 року проводиться  кампанія  декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річні податкові декларації про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, від отриманих доходів протягом 2020 року, зокрема, доходів  громадян отриманих від самостійного   обробітку земельних   ділянок (паів),  у тому числі продаж сількогосподарської продукції – ОДНООСІБНИКИ.