Паспорти бюджетних програм-2021

Наказ відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради від 28.01.2021 № 18  "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2021 рік"

Паспорти бюджетних програм на 2021 рік відділу ОКМС Березанської селищної ради

Паспорт бюджетної програми фінансового відділу Березанської селищної ради на 2021 рік

Розпорядження Березанського селищного голови від 05.02.2021 № 35-р.о. "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2021 рік"

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік Центру надання соціальних послуг