Голова селищної ради

ХОМІЦЬКИЙ ВАЛЕРІЙ АЛЬБІНОВИЧ

Березанський селищний голова

Народився 25 червня 1974 року в селищі Березанка Миколаївської області. Навчався у Березанській ЗОШ, після закінчення якої одразу ж розпочав трудову діяльність. Із 1991 року — будівельник Березанського комбінату побутового обслуговування. Із 1995 по 2015 рік працював водієм-інкасатором Березанського відділення ВАТ «Ощадбанк». Із 2015 року — голова Березанської селищної ради.

На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року втретє був обраний селищним головою (гідно з Постановою Березанської територіальної виборчої комісії Миколаївського району Миколаївської області № 26 від 03.11.2020, Хоміцького Валерія Альбіновича було обрано Березанським селищним головою).

У 2019 році закінчив правознавчий факультет в Миколаївському коледжі міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика. Із 2019 року навчається на правознавчому факультеті в Миколаївському міжнародному класичному університеті ім. Пилипа Орлика.

Одружений, виховує сина.

Сім’я Хоміцьких займається волонтерською та благодійницькою діяльністю.

Графік особистого прийому громадян селищним головою на 2021 рік

ХОМІЦЬКИЙ

Валерій Альбінович

вівторок та четвер

щотижня

з 8.00 до 17.00

0666190519

смт Березанка

вул. Центральна, 33

ІІ поверх

(кабінет селищного голови), тел. 2-13-45

Примітка: прийом громадян з особистих питань проводиться в приміщенні селищної  ради за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 33 з 8.00 до17.00 год.

Попередній запис проводиться у приймальні селищної ради, або за телефонами: (05153) 2-13-45, 0661905142 до 11.00 год. дня, що передує дню прийому.

ГРАФІК

особистих виїзних прийомів громадян  головою Березанської  селищної ради, першим заступником селищного голови, заступником з питань діяльності виконавчих органів, секретарем  ради, керуючим справами (секретарем) виконкому на 2021 рік

Населені пункти

Голова селищної ради

ХОМІЦЬКИЙ

Валерій Альбінович

Перший заступник селищного голови

КОМПАНІЄНКО

Ірина Володимирівна

Заступник з питань діяльності виконавчих органів селищного голови

КРАВЦОВА

08 липня

03 вересня

Функціональні обов'язки селищного голови

(згідно з Розпорядженням № 170-р.о. від 28.05.2021)

1.Організовує роботу селищної ради, її виконавчого комітету згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2.Забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.

3.Спрямовує і координує діяльність секретаря селищної ради, першого заступника селищного голови, заступника з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами

(секретаря) виконавчого комітету, старост, керівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів, комунальних закладів громади.

4.Вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету селищної ради.

5.Вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчого комітету, апарату виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України. Здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету.

6.Підписує рішення ради та її виконавчого комітету.

7.Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності  громади.

8.Призначає на посади та звільняє з посади керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

9.Видає розпорядження в межах своїх повноважень.

10.Розглядає звернення громадян, проводить особистий прийом громадян.

11.Скликає загальні збори громадян за місцем проживання.

12.Сприяє здійсненню контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування, зобов’язань щодо платежів до державного, місцевого бюджетів та позабюджетних фондів.

13.Є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою та виконавчим комітетом.

14.Представляє територіальну громаду, раду, її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства.

15.Укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства.

16.Бере участь  у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, що встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

17.Вимагає здійснення у разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемії, пожеж, інших надзвичайних подій, необхідних заходів щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій  громади.

18.Селищний голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому Законом повноважень.

19. Координує    роботу  щодо  взаємодії з    правоохоронних     органів    з   питань профілактики злочинності та безпеки громадського порядку, організацію заходів щодо  запобігання проявам  корупції.