Березанська громада

Миколаївська область

Заступник з питань діяльності виконавчих органів селищного голови

КРАВЦОВА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

заступник з питань діяльності виконавчих органів селищного голови, каб. №  тел. , графік роботи: 8.00-17.15, у п'ятницю з 8.00 до 16.00, обідня перерва 12.00-13.00, вихідні - субота, неділя

Народилася 21 грудня 1959 року в смт Попільня, Житомирської області, Україна. Навчалася у Попільнянській ЗОШ, яку закінчила в 1977 році. Після закінчення школи – два роки трудової діяльності. У 1979 році вступила до Миколаївського педагогічного інституту. По закінченню вузу в 1983 році отримала диплом учителя української мови та літератури.

Із 1983 року і по сьогодні проживає і працює на Березанщині, спочатку вчителем за спеціальністю, а з 1996 року – завідуючою відділом освіти Березанської райдержадміністрації. Із 2005 по 2010 рік – заступник голови Березанської райдержадміністрації. У 2010 році повернулася на посаду начальника відділу освіти Березанської РДА, де працювала до 2015 року.

Із 2015 по 2018 рік перебувала на заслуженому відпочинку у зв’язку з виходом на пенсію.

Із 2018 року по березень 2021 року обіймала посаду директора Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.

Завжди вела активну громадську діяльність, була обрана депутатом Березанської районної ради.

Нагороджена грамотами районної обласної адміністрації, Міністерства освіти та науки України. Має знак «Відмінник освіти України», значок «Лідер освіти Миколаївської області», нагороджена «Золотою» медаллю за участь в Міжнародній виставці досягнень освіти в Києві.

До адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувалася.

Одружена, має сина Кравцова Івана Олександровича, 1986 року народження, чоловік – Кравцов Олександр Олександрович, 1962 року народження.

 

Рішенням позачергової VIIІ сесії VІII скликання від 16.04.2021 № 2 Людмилу Іванівну Кравцову затверджено за її згодою на посаді заступника з питань діяльності виконавчих органів Березанського селищного голови.

 

Графік особистого прийому громадян заступником Березанського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Понеділок та четвер щотижня  з 9.00 до 17.00. Місце прийому: Березанська селищна рада (вул. Центральна, 33), каб. № ..., телефон...

 

 

 Функціональні обовязки заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

(згідно з розпорядженням № 170-р.о. від 28.05.2021)

1.Забезпечує реалізацію політики у галузі житлово-комунального, шляхового господарства та будівництва, розробку відповідних програм. Координує діяльність комунальних підприємств.

2.Здійснює відповідно до законодавства контроль за організацією та якістю обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства.

3.Сприяє у порядку, встановленому законодавством, залученню підприємств, установ та організацій до участі у розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів ОТГ.

4.Забезпечує розробку програм, організацію робіт щодо благоустрою, озелененню, охорони зелених насаджень, санітарного стану населених пунктів ОТГ.

5.Забезпечує розроблення екологічних програм. Вживає заходів з відшкодування збитків, завданих порушенням законодавства про охорону навколишнього середовища підприємствами, установами та організаціями.

6. Координує роботу збирання, переробки, утилізації, захоронення промислових, побутових та інших відходів.

7.Організовує контроль та заходи по утриманню доріг комунальної власності та   правильним розташування дорожніх знаків.

   8.Відповідає за функціонування системи освітлення  населених пунктів ОТГ.

   9.Забезпечує роботу з питань дотримання Правил благоустрою територій.

10.Координує діяльність  здійснення заходів, пов'язаних з мобілізаційною підготовкою та   цивільною обороною на відповідній території, створення резервного фонду для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

11.Керує розробкою пропозицій  про напрямки інвестицій у розвиток житлово-комунального господарства, використання енергозберігаючих технологій та інших інноваційних технологій.

 12. Реалізовує повноваження виконавчого комітету селищної ради в сфері соціально-економічного розвитку громади та інвестицій, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативними актами.

13.Організовує  виконання  стратегічних  та  поточних  програм  соціально-економічного   розвитку Березанської територіальної громади та інвестицій.

14.Сприяє у розробці  проєкту програми соціально-економічного розвитку Березанської територіальної громади, який подає на затвердження сесії Березанської селищної ради.

15.Сприяє розширенню зовнішньоекономічних зв’язків підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності.

 16.Координує роботу по розробці інвестиційних проєктів.

 17. Організовує роботу щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та   юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших законних нормативних та піднормативних актів України:

 - розгляду звернень громадян та юридичних осіб;

 - внесення пропозицій до відповідних інстанцій при формуванні та підготовці проектів нормативно-правових актів галузі регулювання земельних відносин;

- здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель, надходження орендної плати за землю, контроль за складанням землевпорядної документації, надання пропозицій  раді громади при вирішенні питань у галузі земельних відносин, виконання Законів України, актів та доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, актів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень голови Березанської селищної ради та інше.

18.Контролює  підготовку проектів рішень ради, виконавчого комітету, що належать до компетенції відділу.                                             

19.  Забезпечує реалізацію державної політики у галузі  охорони здоров’я.

20. Організовує виконання  Законів України, Указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної  Ради України, Кабінету Міністрів України з питання охорони здоров’я.

21.Координує діяльність закладів охорони здоров’я, вносить пропозиції щодо фінансово- матеріального забезпечення.                                          

22.Проводить прийом громадян, забезпечує розгляд їх звернень.

23. Забезпечує підготовку проектів рішень сесій ради, виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови, з питань що відносяться до його повноважень.

24. Вирішує за дорученням селищного голови або селищної ради інші питання, пов’язані з діяльністю ради та виконавчих органів ради.

25.За посадою  є членом виконкому та бере участь у засіданнях виконкому.

26.  Очолює комісії відповідно до своїх повноважень.

27. Координує діяльність:

    -   сектору житлово-комунального господарства та благоустрою;

    -  відділу комунальної власності та земельних відносин;

 -  сектору економічного розвитку та інвестицій;

-   закладів охорони здоров’я.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь