Секретар селищної ради

Кліщенко Наталія Семенівна

Секретар селищної ради, каб. № 2, тел. (05153) 2-13-43, графік роботи: 8.00-17.15, у п'ятницю з 8.00 до 16.00, обідня перерва 12.00-13.00, вихідні - субота, неділя

Рішенням чергової І сесії 7 скликання від 11 листопада 2015 року секретарем Березанської селищної ради з числа депутатів обрано Наталію Семенівну Кліщенко.

Кліщенко Н.С. народилася 15 грудня 1961 року в с. Новофедорівка. По закінченню Березанської середньої школи, отримала вищу освіту в Київському державному інституті імені О.Є.Корнійчука за спеціальністю «Бібліотекар-бібліограф». Має 33 роки досвіду роботи на державній службі, з них 27  – в органах місцевого самоврядування.

Одружена, має дорослих сина та доньку.

Графік особистого прийому громадян секретарем селищної ради

Понеділок та четвер щотижня  з 9.00 до 17.00. Місце прийому: Березанська селищна рада, каб. № 2.