Інформація про відділ

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я Березанської селищної ради (далі – Відділ) є виконавчим органом Березанської селищної ради й підпорядковується виконавчому коміту та селищному голові.

Адреса Відділу: смт Березанка, вул. Центральна, 33, будівля Березанської селищної ради, кабінети № ; тел. (05153) 2-14-61, email: nata25031958@ukr.net

Основними завданнями Відділу є:

1. Забезпечення у межах своїх повноважень додержання законодавства про соціальний захист та соціальне обслуговування населення.

2. Забезпечення на території громади реалізації політики з питань підтримки багатодітних сімей, залучення їх до активної громадської діяльності, надання їм соціальної, психологічної, правової допомоги та здійснення заходів, спрямованих на запобігання насильства в сім’ї.

3. Участь у здійсненні комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприяння всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем їх проживання.

4.  Консультування та надання допомоги громадянам у оформленні  щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також раз на рік субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива відповідно до вимог чинного законодавства.