ДРАЦС

21 Березня, 2023 р., 15:56
Для українців немає жодних заборон та обмежень у виборі імені для новонародженого малюка. Все частіше батьки креативно підходять до цього питання й обирають незвичні імена. Але, аналізуючи статистику останніх років, все ж таки більшість надає перевагу традиційним іменам.
22 Лютого, 2023 р., 15:43
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 № 61 «Про надання повноважень на проставлення апостиля, передбаченого Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів», повноваження на проставлення апостиля надано:
23 Грудня, 2022 р., 10:30
Безбар’єрність – не тільки про людей з інвалідністю, безбар’єрність – це про кожного з нас. Можливість вільно та безпечно пересуватися містом – звичайно ж, це відсутність бар’єрів. Але дивимося ширше – вільний доступ до інтернету, можливість навчатися незалежно від віку чи стану здоров’я, рівне право до працевлаштування у чоловіка і жінки чи людей старше 45 років, заняття танцями чи спортом у будь-якому віці – це все про безбар’єрність також.
24 Жовтня, 2022 р., 15:42
Березанський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) інформує:
12 Вересня, 2022 р., 14:30
Відтепер українцям в органах ДРАЦС під час замовлення та отримання адмінпослуг не потрібно носити з собою паперовий документ та робити його ксерокопії. Замість цього — кілька кліків у Дії. Ба більше, подати заяву на одруження можна без паперового паспорта, а з цифровим у смартфоні.
29 Серпня, 2022 р., 10:30
До Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору увійшло кілька ініціатив. Ця стратегія передбачає створення безбар’єрного простору в Україні за шістьма основними напрямками: фізична, інформаційна, суспільна, економічна, цифрова та освітня безбар’єрність.
29 Червня, 2022 р., 16:51
Своє прізвище людина набуває з народження, а її ім’я залежить від смаку і вибору інших людей, головним чином, батьків. Обидва вони (прізвище та ім’я) будуть пов’язані між собою нерозривно все життя і змінені лише в окремих, виключних випадках.
17 Лютого, 2022 р., 13:01
«Онлайн-запис через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС». Подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет