Миколаївська область, Березанський район

11 Жовтня, 2019 р., 13:41
Відповідно до розпорядження селищного голови від 11.10.2019 року № 216 – р.о. «Про оголошення конкурсу на  посаду директора комунального закладу «Лиманівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Березанської селищної ради Миколаївської області»  Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Лиманівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради Миколаївської області, який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Лимани, вул Шкільна, 37.

17 Травня, 2019 р., 14:28
Детальніше про умови конкурсу на заміщення вакантної посади  спеціаліста сектору економічного розвитку та інвестицій селищної ради читайте в Розпорядженні №99 -р.о. від 17.05.2019