Миколаївська область, Березанський район

16 Жовтня, 2020 р., 13:37
«Березанський інклюзивно-ресурсний центр» оголошує конкурс на посади практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога та вчителя корекційної освіти «Березанського інклюзивно-ресурсного центру» Березанської селищної ради Миколаївської області, який  знаходиться за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 48.
02 Липня, 2020 р., 09:52
Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Березанського будинку творчості школярів Березанської селищної ради Миколаївської області , який знаходиться за адресою:
02 Липня, 2020 р., 09:49
Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Березанської дитячо-юнацької спортивної школи Березанської селищної ради Миколаївської області, який знаходиться за адресою:
02 Липня, 2020 р., 09:46
Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Калинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради Миколаївської області, який знаходиться за адресою:
26 Травня, 2020 р., 10:09
Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача  юридичного сектору селищної ради.
27 Лютого, 2020 р., 09:55
Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
11 Жовтня, 2019 р., 13:41
Відповідно до розпорядження селищного голови від 11.10.2019 року № 216 – р.о. «Про оголошення конкурсу на  посаду директора комунального закладу «Лиманівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Березанської селищної ради Миколаївської області»  Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Лиманівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради Миколаївської області, який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Лимани, вул Шкільна, 37.