08 Січня, 2021 р., 14:18
Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств «Краснопільське», «Прогресівське»,  «Ташинське» на умовах контракту.
30 Жовтня, 2020 р., 15:36
Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області.
16 Жовтня, 2020 р., 13:37
«Березанський інклюзивно-ресурсний центр» оголошує конкурс на посади практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога та вчителя корекційної освіти «Березанського інклюзивно-ресурсного центру» Березанської селищної ради Миколаївської області, який  знаходиться за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 48.
02 Липня, 2020 р., 09:52
Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Березанського будинку творчості школярів Березанської селищної ради Миколаївської області , який знаходиться за адресою:
02 Липня, 2020 р., 09:49
Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Березанської дитячо-юнацької спортивної школи Березанської селищної ради Миколаївської області, який знаходиться за адресою:
02 Липня, 2020 р., 09:46
Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Калинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради Миколаївської області, який знаходиться за адресою:
26 Травня, 2020 р., 10:09
Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача  юридичного сектору селищної ради.