2021 рік

22 Вересня, 2021 р., 09:12
22 вересня у адмінприміщенні Березанської селищної ради відбулося позачергове засідання комісії з питань НС та ТЕБ. Розглядали два питання:

25 Серпня, 2021 р., 16:01
25 серпня у приміщенні Березанської селищної ради відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглядали три питання:

05 Травня, 2021 р., 17:46
5 травня 2021 року в приміщенні Березанської селищної ради відбулося позачергове засідання  комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради, на якому розглядалися чотири питання: про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежеам лісів; про додаткові заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Березанської громади; про акт комісійної перевірки щодо виконання законів з питань організації забезпечення лісів від пожеж, а також суміжних територій дачного кооперативу "Атаманка"; щодо встановлення з 00 год. 00 хв. 1 травня 2021 року на території Березанської територіальної громади "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.

26 Березня, 2021 р., 16:43
26.03.2021 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося позачергове засідання  комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради, на якому розглядалося питання про  визначення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та запровадження посилених протиепідемічних обмежень на території Березанської селищної ради.

19 Березня, 2021 р., 09:46
18 березня в приміщенні Березанської селищної ради відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради. На порядку денному розглядалося питання про стан епідемічної ситуації щодо поширення коронавірусної хвороби та запровадження додаткових заходів за дотриманням протиепідемічних обмежень.

15 Березня, 2021 р., 11:06
На позачерговому засіданні комісії з ТЕБ та НС Березанської селищної ради після заслуховування інформації про стан епідемічної ситуації щодо поширення коронавірусної хвороби, комісія вирішила забезпечити жорсткий контроль за виконанням карантинних вимог на території Березанської громади; рекомендувати начальнику Березанського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби забезпечити щоденне проведення робочою групою перевірок щодо дотримання протиепідемічних вимог під час карантину в закладах громадського харчування, громадському транспорті тощо.

04 Березня, 2021 р., 15:32
На позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулося 4 березня в приміщенні Березанської селищної ради, вирішено, що Березанська селищна рада в цілому готова до пропуску льодоху, повені та паводків у 2021 році. Серед прийнятої низки рішень - рекомендація начальнику Березанського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби забезпечити контроль за санітарно-епідеміологічною обстановкою на території Березанської ОТГ під час підтоплення населених пунктів.
22 Лютого, 2021 р., 17:38
22.02.2021 в Березанській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради, на якій розглядалося питання про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території селищної  територіальної громади відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами відповідно до постанови КМУ від 17.02.2021 № 104).
11 Лютого, 2021 р., 17:24
11 лютого відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Ірини Компанієнко за участі представників Березанської поліції та 8 Державної пожежно-рятувальної частини Державної служби України з надзвичайних ситуацій.