2021 рік

22 Лютого, 2021 р., 17:38
22.02.2021 в Березанській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради, на якій розглядалося питання про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території селищної  територіальної громади відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами відповідно до постанови КМУ від 17.02.2021 № 104).
11 Лютого, 2021 р., 17:24
11 лютого відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Ірини Компанієнко за участі представників Березанської поліції та 8 Державної пожежно-рятувальної частини Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
14 Січня, 2021 р., 16:44
На порядку денному позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС розглядали питання про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Березанської ОТГ, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236, зокрема про забезпечення жорсткого контролю за дотриманням санітарних вимог під час пандемії коронавірусу.