Миколаївська область, Березанський район

новини

01 Квітня, 2020 р., 09:59
Історію творять люди: політики, державні діячі, воєначальники, митці, а також прості громадяни. Кожен з них творив історію на теренах своєї Батьківщини. Але для всіх вона різна. Для одного – це держава, для другого – область, для третього – рідне містечко чи село. І в кожного своя вершина, але від того не менш важлива та важка. Березанщина славиться своїми видатними людьми. У березні 2020 року підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу XІХ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України. Державотворення».
18 Березня, 2020 р., 15:29
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради (ОКМС) з 18.03.2020 по 03.04.2020 обмежив доступ сторонніх осіб у приміщення відділу ОКМС та скасував проведення особистого прийому громадян (відповідно до наказу ОКМС від 18.03.2020 № 55).
03 Березня, 2020 р., 15:02
В Березанському закладі дошкільної освіти «Сонечко» щороку навесні проводять обряд закосичення. Українська традиція закосичення сягає корінням у глибину віків. У наших предків існувало повір’я, що коли в родині народжувалася дівчинка, її не можна було стригти, бо у довгому волоссі здоров’я та сила. Коли дівчинка досягала 6 чи 7-річного віку, наставав обряд закосичення. Мати благословляла доньчину косу, вплітала у неї яскраву стрічку. Тепер дівчинка вважалася першою помічницею.
02 Березня, 2020 р., 12:18
В рамках  ІІ Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» в Малахівському закладі дошкільної освіти «Капітошка»  відбулася виховна година «Наші пухнасті друзі».
22 Лютого, 2020 р., 14:06
21.02.2020 на базі Березанського ЗЗСО відбулася футзальна шкільна ліга серед закладів загальної середньої освіти Березанської громади. Учасники змагання – 2 команди з Березанського ЗЗСО та по одній команді з Калинівського і Малахівського закладів освіти.
14 Лютого, 2020 р., 14:36
У Малахівському закладі дошкільної освіти «Капітошка» велику увагу приділяють збереженню народних традицій, обрядів, звичаїв нашої української культури.
07 Лютого, 2020 р., 10:36
06.02.2020 року в Будинку творчості школярів Березанської селищної ради відбувся І етап обласного конкурсу читців "Поетична пристань", організований з метою пошуку та підтримки талановитої і обдарованої молоді Березанської громади.
05 Лютого, 2020 р., 16:32
УВАГА! 03 лютого 2020 року  розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом  ЗНО проводиться з 11 навчальних предметів. Випускники закладів загальної середньої освіти, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти. Реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме до 24 березня 2020 року.

28 Січня, 2020 р., 16:04
Березанський заклад загальної середньої освітн І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради Миколаївської області
24 Січня, 2020 р., 10:34
23 січня 2020 року команда учнів Лиманівського ЗЗСО I-III ступенів взяла участь в обласних фінальних змаганнях гри «Cool Games» (круті ігри), що проходять в рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів загальноосвітніх закладів у трьох вікових дивізіонах (молодший, середній, старший). Участь у цих видовищних іграх взяли 20 команд області.