Миколаївська область, Березанський район

новини

22 Травня, 2019 р., 12:43
Подяки  за відповідальність у навчанні,  рішучість та  оптимізм,  наполегливість в  досягненні  поставлених цілей та одноразові стипендії  обдарованим дітям вручив голова Березанської селищної ради Валерій Альбінович Хоміцький, а саме:
21 Травня, 2019 р., 14:58
У вівторок, 21 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування.
16 Травня, 2019 р., 11:38
16 травня унівсько-учительський колектив Березанського ЗЗСО влаштував справжнє свято з нагоди Дня вишиванки «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Біля школи зібралися всі, хто любить неньку-Україну, хто гордий тим, що народився українцем, кому дорогі прадідівські традиції.
15 Травня, 2019 р., 10:47
14 травня на базі Березанського ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради відбувся виїзний день кафедри теорії й методики мовно-літературної та  художньо-естетичної освіти  Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему «Готуймося до Нової української школи».
13 Травня, 2019 р., 14:46
11 травня в Миколаївському університеті культури і мистецтв відбувся II етап (кустовий) обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix».
11 Травня, 2019 р., 10:54
10 травня на базі Березанського ЗЗСО відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед загальноосвітніх закладів середньої освіти Березанської селищної ради, участь у якій взяли березанський рій «Нащадки козаків», лиманівський рій «Лиманівські джелі», калинівський рій «Гайдамаки» і малахівський рій «Швайки».
09 Травня, 2019 р., 12:05
9 Травня з нагоди Дня Перемоги у Другій Світовій війні над нацизмом у Березанці відбулися урочистості й святковий концерт. Присутні велелюдного зібрання хвилиною мовчання та покладанням живих квітів вшанували пам’ять воїнів-героїв, які відстояли свободу нашої рідної Батьківщини.
06 Травня, 2019 р., 09:55
Протягом 2-3 травня в Миколаєві відбулися фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2005 р. н. , які проходили на новому стадіоні у парку Перемоги.
03 Травня, 2019 р., 11:46
Третього травня в Березанській селищній раді відбулося засідання з питання передачі сільських Будинків культури та клубів Березанської селищної ради на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради.