новини

20 Січня, 2021 р., 11:37
Відповідно до наказу відділу ОКМС від 20.01.2021 року № 05  «Про оголошення конкурсу на посаду  директора комунального закладу «Березанський районний народний історичний музей», відділ освіти, культури, молоді та спорту (ОКМС) Березанської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора директора комунального закладу «Березанський районний народний історичний музей», який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Березанський район, смт Березанка, вул. Центральна, 70.
04 Січня, 2021 р., 12:56
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
08 Вересня, 2020 р., 12:48
З метою забезпечення своєчасної  підготовки та сталого функціонування закладів освіти Березанської селищної ради в новому 2020/2021 навчальному році комісією, до складу якої входили працівники селищної ради та фахівці Держпродспоживслужби, проведено обстеження будівель і споруд та розроблено заходи з підготовки матеріально-технічної бази закладів та установ освіти селищної ради до роботи в новому 2020/2021 навчальному році. Створена робоча група для здійснення контролю та координації роботи з зазначених питань.
31 Серпня, 2020 р., 13:58
Доповідь начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Березанської селищної ради Анастасії Смоляк, зроблена на серпневій конференції 31 серпня 2020 року в залі Березанського будинку культури сели щної ради.

14 Липня, 2020 р., 21:35
Видатки по закладах загальної середньої та дошкільної освіти Березанської ОТГ за перше півріччя 2020 року
26 Червня, 2020 р., 10:29
     25  червня 2020 року  в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Від ЗЗСО Березанської селищної ради всього зареєструвалися 28 випускників 11-х класів. Відділом ОКМС Березанської селищної ради організовано підвіз випускників ЗЗСО шкільними автобусами до пунктів тестування та у зворотньому напрямку відповідно до графіку: 25 червня - математика - 17 учнів; 30 червня - українська мова - 28 учнів; 02 липня – фізика - 5 учнів; 07 липня - англійська мова – 7 учнів; 09 липня - історія України - 19 учнів; 13 липня – біологія - 10 учнів; 15 липня – географія - 13 учнів.
21 Травня, 2020 р., 14:44
20.05.2020 в Березанському закладі дошкільної освіти «Сонечко» відбулося засідання розширеної батьківської ради за участю директора й вихователів даного закладу освіти та голів батьківських комітетів. Обговорили питання, яке виникло внаслідок ситуації щодо обговорення збору коштів на потребу садочку.
21 Травня, 2020 р., 14:42
20 травня о 16.00 головою Березанської селищної ради В. Хоміцьким, за участі першого заступника селищного голови І. Компанієнко та начальника відділу ОКМС селищної ради А. Смоляк, проведено позапланову нараду із директорами закладів дошкільної освіти селищної ради.
21 Травня, 2020 р., 14:37
Колектив Будинку творчості школярів Березанської селищної ради вітає всіх зі святом ВИШИВАНКИ і приєднується до флешмобу, організованого ЦК Профспілки.Бажаємо всім миру, родинного затишку, сімейного благополуччя.Нехай кожен символ узору вишиванки приносить добробут у наші родини та творчі колективи.