новини

01 Вересня, 2021 р., 16:10
 День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Адже воно знаменує початок нових справ, досягнення нових успіхів.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.
01 Вересня, 2021 р., 09:09
Комісією на чолі з селищним головою Хоміцьким В. А., першим заступником голови селищної ради Компанієнко І. В., начальником відділу ОКМС Смоляк А. В., начальником господарчої групи відділу ОКМС Фіногенової Н. І. та представником Держспоживслужби Ромасюк Л. Д. було здійснено перевірку закладів освіти щодо підготовки до нового навчального 2021-2022 навчального року.
28 Серпня, 2021 р., 08:56
         Серпнева конференція - особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок марафону довжиною ще в один рік.
27 Липня, 2021 р., 14:04
На засіданні виконавчого комітету Березанської селищної ради головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Булат Ольга Володимирівна інформувала про роботу закладів культури Березанської селищної ради. Рішенням виконкому від 27.07.2021 № 90 "Про роботу закладів культури Березанської селищної ради" інформацію О.Булат було взято до відома.
30 Квітня, 2021 р., 11:46
29 квітня 2021 року відбулася наради директорів ЗЗСО за участю першого заступника селищного голови І. Компанієнко, начальника відділу ОКМС А.Смоляк, голови профспілки працівників освіти Т.Локтіонової, спеціалістів відділу ОКМС, керівників закладів загальної середньої освіти, також була присутня Т.Золотухіна, експерт фонду розвитку м.Миколаєва. Одним з основних було питання «Про трансформацію мережі закладів освіти Березанської селищної ради відповідно до вимог Законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту». Погоджено заходи щодо приведення мережі закладів загальної середньої освіти Березанської селищної ради у відповідність до Законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту».
20 Січня, 2021 р., 11:37
Відповідно до наказу відділу ОКМС від 20.01.2021 року № 05  «Про оголошення конкурсу на посаду  директора комунального закладу «Березанський районний народний історичний музей», відділ освіти, культури, молоді та спорту (ОКМС) Березанської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора директора комунального закладу «Березанський районний народний історичний музей», який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Березанський район, смт Березанка, вул. Центральна, 70.
04 Січня, 2021 р., 12:56
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.