Портал розшуку  "ДІТИ ВІЙНИ"

Більше інформації за посиланням: https://childrenofwar.gov.ua/about-us

30 Січня, 2023 р., 12:09
26.01.2023 відбулося чергове засідання постійної ради з питань освіти Березанської селищної ради. Питання, що виносилось на розгляд, стосувалося затвердження плану першочерговості приведення у відповідність захисних споруд закладів освіти на 2023-2027 роки.
25 Січня, 2023 р., 15:13
19 січня 2023 року на базі Березанської селищної ради відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Березанської громади за участі селищного голови Валерія Хоміцького, першого заступника селищного голови Ірини Компанієнко, начальника відділу ОКМС Анастасії Смоляк, головного спеціаліста відділу ОКМС Світлани Посухіної, голови Березанської районної організації Профспілки працівників освіти і науки Тетяни Локтіонової.
20 Січня, 2023 р., 16:22
У ці непрості часи важливо підтримати саме дітей та підлітків. Адже напружена ситуація в країні, неможливість жити звичним життям – відвідувати школу, бачити друзів, стають причиною стресів.
20 Січня, 2023 р., 16:06
Міністерство освіти і науки України скасувало цьогорічне ЗНО. Як альтернативу зовнішньому незалежному оцінюванню для випускників в 2023 році знову проведуть національний мультипредметний тест – у вдосконаленому форматі.
04 Січня, 2023 р., 15:40
Із 15 листопада по 26 грудня 2022 року Миколаївським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводились обласні онлайн-змагання «Вільні люди» серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти.
30 Грудня, 2022 р., 08:51
Культура в сучасних умовах – це своєрідний фронт в тилу. Адже працівники культурної сфери Березанської територіальної громади активно підтримують наших захисників, займаються волонтерством. Поряд із цим вони добросовісно виконують свої посадові обов’язки: проводять заходи у своїх старостинських округах, приймають участь в Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах.
21 Грудня, 2022 р., 09:44
У п’ятницю, 16 грудня, у приміщенні Березанської селищної ради відбулася зустріч мешканців громади, у тому числі сімей ВПО, працівників селищної ради з групою мобільної бригади психологів «Голоси дітей».
21 Грудня, 2022 р., 09:31
19 грудня Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи проведено обласний огляд «Етнотрадиції Миколаївщини», метою якого є виявлення, збереження і популяризація елементів нематеріальної культурної спадщини, естетичного виховання дітей і молоді на основі національно-культурних традицій, активного залучення представників різних соціально-вікових верств населення до репрезентації народної культури Миколаївщини.
20 Грудня, 2022 р., 09:18
В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.
19 Грудня, 2022 р., 17:55
Дуже приємно відзначити, що в такий нелегкий для країни час наші заклади культури працюють в посиленому режимі. Вони тримають мистецький стрій та підтримують оптимістичний дух населення громади. Дуже активно беруть участь в різноманітних конкурсах та фестивалях, займають призові місця.