Миколаївська область, Березанський район

новини

26 Червня, 2019 р., 10:07
 Найкращий час для загартування організму та зміцнення здоров’я дітей – це літні канікули.
22 Червня, 2019 р., 10:06
Літнім днем , 21 червня поточного року в смт Березанка на стадіоні «Фортуна» відбувся дитячий турнір з міні-футболу на кубок Березанської ОТГ.
19 Червня, 2019 р., 18:31
Сьогодні, 19 червня почесна делегація в рамках науково-практичного семінару «Бібліотеки для дітей в контексті реформи децентралізації» відвідали Березанську об'єднану територіальну громаду, а саме: Юрій Рибачук – заступник Міністра культури України, Лариса Нікіфоренко – генеральний директор Директорату державної мовної політики Міністерства культури України, Алла Гордієнко – генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури, кандидат культурології, Михайло Димитров – начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА та інші.
31 Травня, 2019 р., 15:56
31 травня 2019 року в Березанській опорній школі продзвенів останній дзвоник для учнів 1 – 11 класів.
29 Травня, 2019 р., 16:49
Сьогодні, 29 травня, у Березанському закладі дошкільної освіти «Сонечко» відбувся випускний бал для старшої групи «Зіронька», завтра – для «Бджілки».
28 Травня, 2019 р., 15:42
У березні поточного року учительсько-учнівський колектив Малахівської філії Березанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та батьки взяли участь у грантовому конкурсі  «Моя школа 2019», оголошеного фондом громади за підтримки депутата Миколаївської обласної ради Владиславом Невеселим, подавши заявку на реалізацію проекту «Здорові діти – щасливі діти».
22 Травня, 2019 р., 12:43
Подяки  за відповідальність у навчанні,  рішучість та  оптимізм,  наполегливість в  досягненні  поставлених цілей та одноразові стипендії  обдарованим дітям вручив голова Березанської селищної ради Валерій Альбінович Хоміцький, а саме:
21 Травня, 2019 р., 14:58
У вівторок, 21 травня, в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування.
16 Травня, 2019 р., 11:38
16 травня унівсько-учительський колектив Березанського ЗЗСО влаштував справжнє свято з нагоди Дня вишиванки «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Біля школи зібралися всі, хто любить неньку-Україну, хто гордий тим, що народився українцем, кому дорогі прадідівські традиції.
15 Травня, 2019 р., 10:47
14 травня на базі Березанського ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради відбувся виїзний день кафедри теорії й методики мовно-літературної та  художньо-естетичної освіти  Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему «Готуймося до Нової української школи».