17 Березня, 2022 р., 12:02
У понеділок, 14 березня, на території Миколаївської області, після вимушених канікул було поновлено освітній процес у 147 школах, 7 закладах позашкільної освіти, 24 закладах професійно-технічної, 22 - фахової передвищої та 12 - вищої освіти області.
23 Лютого, 2022 р., 14:00
22.02.2022 в м. нова Одеса відбулася першість XXI обласних зональних спортивних ігор з настільного тенісу та шахів.
22 Лютого, 2022 р., 14:13
19 лютого 2022 року у м. Миколаєві відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Березанську громаду представляли троє учнів Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
21 Лютого, 2022 р., 10:06
Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.
21 Лютого, 2022 р., 08:09
18.02.2022 в Березанській територіальній громаді на базі Березанського ДЮСШ відбулася першість XXI обласних спортивних ігор (2-ий етап) з настільного тенісу та шахів.
18 Лютого, 2022 р., 14:30
Напередодні Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в Березанському селищному будинку культури відбувся захід, на якому представники установ та організацій Березанщини вшанували пам'ять тих, хто боровся за честь, правду і гідність українського народу та віддав своє життя в самому серці України на Інститутській вулиці 20 лютого 2014 року.
16 Лютого, 2022 р., 14:39
Із 9 по 11 лютого в режимі онлайн проводився ІІ етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
16 Лютого, 2022 р., 10:58
Сьогодні, у День єднання України, о 10:00 представники Березанської селищної ради на чолі з очільником громади Валерієм Хоміцьким, учнівська молодь та громадськість взяли участь у заходах з підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України.
15 Лютого, 2022 р., 09:52
Щороку Березанська селищна рада 15 лютого збирає воїнів-інтернаціоналістів громади, аби разом виявити подяку військовим ветеранам, котрі у мирний час з честю виконували свій інтернаціональний обов’язок у «гарячих точках» - Афганістані, Єгипті, Іспанії, Ефіопії, Анголі, Кубі, Югославії, Іраку.
11 Лютого, 2022 р., 10:00
В Березанській публічній бібліотеці відкрилась виставка до Дня виводу військ з Афганістану «Плакало небо дощами».