Миколаївська область, Березанський район

новини

18 Березня, 2019 р., 16:58
17 березня на базі Миколаївської ЗОШ №51 Миколаївської міської ради відбувся ІІ (обласний) етап ХХІ Усеукраїнського турніру юних істориків, в якому взяли участь 17 команд закладів загальної середньої освіти Миколаївської області. Команду Березанської ОТГ під керівництвом вчителя історії та правознавства Ліни Самойленко представляли учні Березанського ЗЗСО: Ганна Радзієвська, Анастасія Курічук, Валерія Сивак (10 клас), Іван Попович (9 клас) Віктор Гамуга (8 клас).
14 Березня, 2019 р., 16:20
14 березня 2019 року  у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради під керівництвом начальника ОКМС Анастасії Смоляк відбулася нарада з директорами сільських будинків культури Березанської ОТГ.
13 Березня, 2019 р., 10:35
12 березня керівник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради (ОКМС) Анастасія Смоляк, в. о. старости Калинівського старостату  Олександр Поворозник та педагогічна громадськість Калинівського закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) на чолі з директором Людмилою Жеребненко провели зустріч із громадою села Калабатине стосовно колективного звернення батьків, яке напередодні надійшло до ОКМС.
13 Березня, 2019 р., 08:43
13 березня у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради (ОКМС) за участі голови Березанської селищної ради Валерія Хоміцького відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.
12 Березня, 2019 р., 12:47
12 березня на базі Березанської ЗЗСО І–ІІІ ступенів Березанської ОТГ Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено навчальний семінар-тренінг для адміністраторів закладів загальної середньої освіти, які комплексно працюватимуть з електронними сервісами: розкладом уроків, журналами, щоденниками на платформі «Підручник.ua» у межах регіонального Проекту «Електронний підручник із використанням платформи «Підручник.ua» у закладах загальної середньої освіти сільської місцевості.