Миколаївська область, Березанський район

новини

12 Листопада, 2019 р., 19:57
12 листопада о 8.00 год у приміщенні відділу ОКМС Березанської селищної ради було проведено конкурс на посаду директора Лиманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у відповідності до рішення чергової XXIІ сесії VII скликання № 8 від 25.06.2019  року «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу  на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради» та розпорядження селищного голови від 11.10.2019 року № 216-р.о. «Про оголошення конкурсу на посаду  директора комунального закладу  «Лиманівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Березанської селищної  ради Миколаївської області».
12 Листопада, 2019 р., 13:44
Сьогодні рівно рік, як в Березанській громаді відкрито Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ). Центр надає освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами – логопед, дефектолог, психологи, реабілітолог. Фахівці ІРЦ працюють з дітками не лише з Березанки, а й з сіл Щасливе, Данилівка, Анатолівка і навіть з міста Очаків.
08 Листопада, 2019 р., 10:53
Сьгогодні депутат селищної ради, директор Лиманівського Будинку культури, голова Березанської районної ради голів профкомів Ірина Дронюк отримала Грамоту від Центрального комітету профспілки працівників культури України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за високий професіоналізм, принципову позицію та рішучість у відстоюванні трудових прав і соціально-економічних інтересів членів Профспілки працівників культури України.
07 Листопада, 2019 р., 16:39
6 листопада відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Лиманівського ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради, на якому члени комісії ознайомилися з документами кандидата на посаду. Надійшла заява на участь у конкурсі від Гонтаренко Надії Леонідівни , в. о. директора Лиманівського ЗЗСО I-III ступенів.
04 Листопада, 2019 р., 16:57
Збулася довгоочікувана мрія учнів і їхніх батьків. Сьогодні з віддалених сіл А-Зорине, Калабатине та Яблуня учні добиралися в комфортних умовах – на новенькому автобусі. Задоволені всі – і діти, і вчителі. Настрій піднесений!
04 Листопада, 2019 р., 16:27
Для покращення якості питної води у відповідності до вимог  ДСанПін 2.2.4 за вмістом хлоридів, в Березанському, Малахівському та Калинівському навчальних закладах  Березанської ОТГ встановлено системи фільтрації води на загальну суму 42061,00 грн за рахунок коштів селищної ради.
04 Листопада, 2019 р., 10:45
2 листопада в міському палаці культури «Корабельний» відбувся обласний конкурс вокальних колективів та солістів-вокалістів «Діапазон», на якому виступило понад 250 учасників з різних куточків Миколаївської області у чотирьох номінаціях: «Фольклорні колективи», «Вокальні ансамблі», «Малі форми вокальних ансамблів», «Солісти-вокалісти».
01 Листопада, 2019 р., 11:26
1 листопада театр «Кураж» Березанського селищного будинку культури підтвердив звання «народний».
23 Жовтня, 2019 р., 17:28
За традицією, щороку в жовтні Миколаївщина збирає юних шанувальників географії. Нинішнього року таке зібрання відбулося 19 жовтня. До Миколаєва на обласний турнір юних географів з’їхалися 15 учнівських команди закладів загальної середньої освіти з різних куточків області, щоб позмагатися за право називатися кращими з кращих. У ході напруженої боротьби команди вражали цікавими аргументами та змістовними відповідями. Команду Березанської ОТГ під керівництвом вчителя географії Бабенко Валентини Іванівни представляли учні Березанського закладу загальної середньої освіти: капітан команди Гамуга Віктор, Соловйов Віталій,  Попович Іван, Калібабчук Анастасія.
23 Жовтня, 2019 р., 10:38
23 жовтня в маленькому селі Ташине, розташованому на березі Тилігульського лиману, відбувся Кубок з міні-футболу серед спортивних команд навчальних закладів Березанського району «ТИЛІГУЛ-2019». Участь у змаганнях взяли 6 команд району, в т.ч. з Березанської і Коблівської ОТГ.