новини

30 Квітня, 2021 р., 11:46
29 квітня 2021 року відбулася наради директорів ЗЗСО за участю першого заступника селищного голови І. Компанієнко, начальника відділу ОКМС А.Смоляк, голови профспілки працівників освіти Т.Локтіонової, спеціалістів відділу ОКМС, керівників закладів загальної середньої освіти, також була присутня Т.Золотухіна, експерт фонду розвитку м.Миколаєва. Одним з основних було питання «Про трансформацію мережі закладів освіти Березанської селищної ради відповідно до вимог Законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту». Погоджено заходи щодо приведення мережі закладів загальної середньої освіти Березанської селищної ради у відповідність до Законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту».
20 Січня, 2021 р., 11:37
Відповідно до наказу відділу ОКМС від 20.01.2021 року № 05  «Про оголошення конкурсу на посаду  директора комунального закладу «Березанський районний народний історичний музей», відділ освіти, культури, молоді та спорту (ОКМС) Березанської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора директора комунального закладу «Березанський районний народний історичний музей», який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Березанський район, смт Березанка, вул. Центральна, 70.
04 Січня, 2021 р., 12:56
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
08 Вересня, 2020 р., 12:48
З метою забезпечення своєчасної  підготовки та сталого функціонування закладів освіти Березанської селищної ради в новому 2020/2021 навчальному році комісією, до складу якої входили працівники селищної ради та фахівці Держпродспоживслужби, проведено обстеження будівель і споруд та розроблено заходи з підготовки матеріально-технічної бази закладів та установ освіти селищної ради до роботи в новому 2020/2021 навчальному році. Створена робоча група для здійснення контролю та координації роботи з зазначених питань.
31 Серпня, 2020 р., 13:58
Доповідь начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Березанської селищної ради Анастасії Смоляк, зроблена на серпневій конференції 31 серпня 2020 року в залі Березанського будинку культури сели щної ради.

14 Липня, 2020 р., 21:35
Видатки по закладах загальної середньої та дошкільної освіти Березанської ОТГ за перше півріччя 2020 року
26 Червня, 2020 р., 10:29
     25  червня 2020 року  в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Від ЗЗСО Березанської селищної ради всього зареєструвалися 28 випускників 11-х класів. Відділом ОКМС Березанської селищної ради організовано підвіз випускників ЗЗСО шкільними автобусами до пунктів тестування та у зворотньому напрямку відповідно до графіку: 25 червня - математика - 17 учнів; 30 червня - українська мова - 28 учнів; 02 липня – фізика - 5 учнів; 07 липня - англійська мова – 7 учнів; 09 липня - історія України - 19 учнів; 13 липня – біологія - 10 учнів; 15 липня – географія - 13 учнів.