Миколаївська область, Березанський район

новини

26 Червня, 2020 р., 10:29
     25  червня 2020 року  в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Від ЗЗСО Березанської селищної ради всього зареєструвалися 28 випускників 11-х класів. Відділом ОКМС Березанської селищної ради організовано підвіз випускників ЗЗСО шкільними автобусами до пунктів тестування та у зворотньому напрямку відповідно до графіку: 25 червня - математика - 17 учнів; 30 червня - українська мова - 28 учнів; 02 липня – фізика - 5 учнів; 07 липня - англійська мова – 7 учнів; 09 липня - історія України - 19 учнів; 13 липня – біологія - 10 учнів; 15 липня – географія - 13 учнів.
21 Травня, 2020 р., 14:44
20.05.2020 в Березанському закладі дошкільної освіти «Сонечко» відбулося засідання розширеної батьківської ради за участю директора й вихователів даного закладу освіти та голів батьківських комітетів. Обговорили питання, яке виникло внаслідок ситуації щодо обговорення збору коштів на потребу садочку.
21 Травня, 2020 р., 14:42
20 травня о 16.00 головою Березанської селищної ради В. Хоміцьким, за участі першого заступника селищного голови І. Компанієнко та начальника відділу ОКМС селищної ради А. Смоляк, проведено позапланову нараду із директорами закладів дошкільної освіти селищної ради.
21 Травня, 2020 р., 14:37
Колектив Будинку творчості школярів Березанської селищної ради вітає всіх зі святом ВИШИВАНКИ і приєднується до флешмобу, організованого ЦК Профспілки.Бажаємо всім миру, родинного затишку, сімейного благополуччя.Нехай кожен символ узору вишиванки приносить добробут у наші родини та творчі колективи.
20 Травня, 2020 р., 15:53
На підставі  наказу Миколаївського обласного відділення (філії) комітету   з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 14 травня 2020 року № 42, затверджено результати ХІХ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) у 2019-2020 навчальному році. Відповідно до цього наказу, команду ЗЗСО, яку представляли спортсмени усіх навчальних закладів Березанської селищної ради, нагороджено дипломом за ІІ місце серед команд ОТГ Миколаївської області.
20 Травня, 2020 р., 14:30
Кафедрою української мови і літератури Національного університету «Острозька академія» у лютому-квітні поточного року проведено Творчий конкурс-2020. У конкурсі взяли участь 72 учні 9-11 класів із 19 регіонів України. Найактивнішими виявилися абітурієнти Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської, Донецької, Житомирської та Запорізької областей. Конкурс складався з двох рубрик. Перша «Кажу тобі» передбачала подання власних літературних доробків українською мовою, для участі в другій «Маю таку думку» треба було надіслати художньо-публіцистичне есе на одну із запропонованих тем.
04 Травня, 2020 р., 15:29
З метою забезпечення організованого завершення 2019-2020 навчального року та беручи до уваги нормативні документи МОН України,  відділ ОКМС Березанської селищної ради рекомендує:
01 Квітня, 2020 р., 09:59
Історію творять люди: політики, державні діячі, воєначальники, митці, а також прості громадяни. Кожен з них творив історію на теренах своєї Батьківщини. Але для всіх вона різна. Для одного – це держава, для другого – область, для третього – рідне містечко чи село. І в кожного своя вершина, але від того не менш важлива та важка. Березанщина славиться своїми видатними людьми. У березні 2020 року підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу XІХ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України. Державотворення».
18 Березня, 2020 р., 15:29
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради (ОКМС) з 18.03.2020 по 03.04.2020 обмежив доступ сторонніх осіб у приміщення відділу ОКМС та скасував проведення особистого прийому громадян (відповідно до наказу ОКМС від 18.03.2020 № 55).
03 Березня, 2020 р., 15:02
В Березанському закладі дошкільної освіти «Сонечко» щороку навесні проводять обряд закосичення. Українська традиція закосичення сягає корінням у глибину віків. У наших предків існувало повір’я, що коли в родині народжувалася дівчинка, її не можна було стригти, бо у довгому волоссі здоров’я та сила. Коли дівчинка досягала 6 чи 7-річного віку, наставав обряд закосичення. Мати благословляла доньчину косу, вплітала у неї яскраву стрічку. Тепер дівчинка вважалася першою помічницею.