26 Вересня, 2022 р., 14:42
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради, з метою збору благодійних коштів для потреб ЗСУ, розпочинає проведення низки заходів, присвячених Дню захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня. Це акції, виставки-розпродажі дитячих робіт, поробок та солодких виробів.
22 Вересня, 2022 р., 09:52
Початок навчального року в українських освітніх закладах став чи не найскладнішим за всі роки незалежності. Через обстріли й відсутність бомбосховищ частина шкіл так і не відчинила двері для своїх учнів.
20 Вересня, 2022 р., 15:29
Дмитрівці підтримують спортивні традиції села. Так, другий рік поспіль до Дня заснування Дмитрівки відбулися спортивні турніри. В спортивних змаганнях взяли участь мешканці різної вікової групи.
20 Вересня, 2022 р., 11:40
Березанська громада долучилася до обласної патріотичної акції «З паляницею до Перемоги», присвяченій 85-ій річниці Миколаївської області.
14 Вересня, 2022 р., 18:34
14 вересня Березанський будинок творчості школярів провів традиційний День відкритих дверей, запрошуючи усіх бажаючих у світ музики і танцю та чарівної творчості.
13 Вересня, 2022 р., 14:35
Працівники сфери культури і місцеві жителі Дмитрівського старостату вірять в нашу перемогу і вже зараз прикрашають Будинок культури для святкування цієї радісної події усім селом.
02 Вересня, 2022 р., 14:57
Воєнний стан в країні вплинув на усі сфери суспільного життя, у тому числі й на освітній процес у закладах середньої та дошкільної освіти.
01 Вересня, 2022 р., 08:33
Міністерство цифрової трансформації України пропонує освітні курси від Дія. Цифрова освіта, щоб допомогти нашим школярам опанувати нові сучасні навички.
31 Серпня, 2022 р., 10:32
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні» та розпорядження Березанської селищної ради від 04.07.2022 року № 223-р «Про підготовку закладів освіти до 2022-2023 навчального року на території Березанської селищної ради», на підставі актів обстеження закладів освіти та їх захисних споруд, з метою збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу, навчання в закладах загальної середньої освіти розпочнеться з використанням технологій дистанційного навчання в День знань – 1 вересня 2022 року.
29 Серпня, 2022 р., 10:20
У суботу, 27 серпня, на базі Березанської ДЮСШ відбувся турнір з волейболу, який проводився до Дня Незалежності України.