Миколаївська область, Березанський район

новини

20 Вересня, 2019 р., 14:05
19 вересня в селі Лимани (Березанська ОТГ) до Дня партизанської слави за участю учнів місцевої школи відбулася патріотично-виховна година «Пам'ять про минуле». Учасники заходу отримали корисну інформацію про партизанський рух у період Другої світової війни та взнали імена земляків і цікаві факти партизанщини на рідній землі.
20 Вересня, 2019 р., 09:12
20 вересня на базі Березанського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбулися обласні навчання з пожежної безпеки. Головна мета заходу – практичні навички особового складу Березанської й Коблівської пожежних частин і персоналу дошкільного закладу та інших аварійних служб Березанського району (електро- та газової служб).
19 Вересня, 2019 р., 12:25
Згідно з Протоколом № 3 від 19 вересня 2019 року засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради, вирішено визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради Радченко Альону Сергіївну як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.
17 Вересня, 2019 р., 08:46
17 вересня в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів Березанської селищної ради. У конкурсі взяла участь кандидат на посаду Радченко Альона Сергіївна, виконувач обов’язків директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів.
13 Вересня, 2019 р., 13:16
13 вересня в Березанському ЗЗСО на пришкільному стадіоні відбулося яскраве, спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту, яке відзначається в Україні в другу суботу вересня. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при корисній фізичній діяльності.
10 Вересня, 2019 р., 14:48
Десятого вересня відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів Березанської селищної ради, на якому відбулося ознайомлення членів комісії з документами кандидата на посаду. Надійшла заява на участь у конкурсі від Радченко Альони Сергіївни, виконувача обов’язків директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів.
30 Серпня, 2019 р., 15:13
30 серпня в Березанській громаді пройшла серпнева педагогічна конференція.
26 Червня, 2019 р., 10:07
 Найкращий час для загартування організму та зміцнення здоров’я дітей – це літні канікули.
22 Червня, 2019 р., 10:06
Літнім днем , 21 червня поточного року в смт Березанка на стадіоні «Фортуна» відбувся дитячий турнір з міні-футболу на кубок Березанської ОТГ.