новини

02 Жовтня, 2020 р., 16:24
У рамках Меморандуму про співпрацю та графіку спільного прийому громадян на 2020 рік, 01 жовтня на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було здійснено спільний прийом клієнтів пробації.
08 Вересня, 2020 р., 12:48
З метою забезпечення своєчасної  підготовки та сталого функціонування закладів освіти Березанської селищної ради в новому 2020/2021 навчальному році комісією, до складу якої входили працівники селищної ради та фахівці Держпродспоживслужби, проведено обстеження будівель і споруд та розроблено заходи з підготовки матеріально-технічної бази закладів та установ освіти селищної ради до роботи в новому 2020/2021 навчальному році. Створена робоча група для здійснення контролю та координації роботи з зазначених питань.
31 Серпня, 2020 р., 13:58
Доповідь начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Березанської селищної ради Анастасії Смоляк, зроблена на серпневій конференції 31 серпня 2020 року в залі Березанського будинку культури сели щної ради.

14 Липня, 2020 р., 21:35
Видатки по закладах загальної середньої та дошкільної освіти Березанської ОТГ за перше півріччя 2020 року
26 Червня, 2020 р., 10:29
     25  червня 2020 року  в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Від ЗЗСО Березанської селищної ради всього зареєструвалися 28 випускників 11-х класів. Відділом ОКМС Березанської селищної ради організовано підвіз випускників ЗЗСО шкільними автобусами до пунктів тестування та у зворотньому напрямку відповідно до графіку: 25 червня - математика - 17 учнів; 30 червня - українська мова - 28 учнів; 02 липня – фізика - 5 учнів; 07 липня - англійська мова – 7 учнів; 09 липня - історія України - 19 учнів; 13 липня – біологія - 10 учнів; 15 липня – географія - 13 учнів.
21 Травня, 2020 р., 14:44
20.05.2020 в Березанському закладі дошкільної освіти «Сонечко» відбулося засідання розширеної батьківської ради за участю директора й вихователів даного закладу освіти та голів батьківських комітетів. Обговорили питання, яке виникло внаслідок ситуації щодо обговорення збору коштів на потребу садочку.
21 Травня, 2020 р., 14:42
20 травня о 16.00 головою Березанської селищної ради В. Хоміцьким, за участі першого заступника селищного голови І. Компанієнко та начальника відділу ОКМС селищної ради А. Смоляк, проведено позапланову нараду із директорами закладів дошкільної освіти селищної ради.
21 Травня, 2020 р., 14:37
Колектив Будинку творчості школярів Березанської селищної ради вітає всіх зі святом ВИШИВАНКИ і приєднується до флешмобу, організованого ЦК Профспілки.Бажаємо всім миру, родинного затишку, сімейного благополуччя.Нехай кожен символ узору вишиванки приносить добробут у наші родини та творчі колективи.
20 Травня, 2020 р., 15:53
На підставі  наказу Миколаївського обласного відділення (філії) комітету   з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 14 травня 2020 року № 42, затверджено результати ХІХ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) у 2019-2020 навчальному році. Відповідно до цього наказу, команду ЗЗСО, яку представляли спортсмени усіх навчальних закладів Березанської селищної ради, нагороджено дипломом за ІІ місце серед команд ОТГ Миколаївської області.