Миколаївська область, Березанський район

Безкоштовна правова допомога

23 Березня, 2020 р., 14:46
       У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину  відділ «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги  і повністю  переходить на надання правових послуг дистанційно.
19 Березня, 2020 р., 11:15
Президент України підписав Закон України № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». В інфографіці розміщено зміни в Законі.
12 Березня, 2020 р., 13:24
Кредитними зобов’язаннями є зобов’язання, які виникають у зв’язку з наданням грошових коштів або інших речей, визначених родовими ознаками, на умовах повернення.
02 Березня, 2020 р., 19:45
     Відповідно до ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець зобов’язаний вживати  передбачених  цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.
26 Лютого, 2020 р., 12:31
Обмежувальний припис стосовно кривдника - встановлений у судовому порядку захід тимчасового обмеження прав чи покладення обов’язків на особу, яка вчинила домашнє насильство, спрямований на забезпечення безпеки постраждалої особи.
18 Лютого, 2020 р., 10:39
Відповідно до ст. 376 Цивільного кодексу України самочинним вважається будівництво житлових будинків, будівель, споруд, іншого нерухомого майна у разі:
13 Лютого, 2020 р., 10:09
     Земельна частка (пай) – умовна частка землі, визначена в результаті поділу земель, переданих у колективну власність, серед членів сільськогосподарського підприємства.
05 Лютого, 2020 р., 15:41
Відповідно до пункту3 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України», Державна міграційна служба до законодавчого врегулювання питання завершення оформлення та видачі паспорта громадянина України зразка 1994 року здійснює оформлення та видачу таких паспортів у порядку, встановленому Міністерством внутрішніх справ, громадянам України, щодо яких прийнято рішення суду, що набрало законної сили, про зобов`язання Державної міграційної служби оформити та видати паспорт громадянина України зразка 1994 року.