Безкоштовна правова допомога

23 Лютого, 2021 р., 09:59
Документи необхідні дитині для в’їзду на непідконтрольну територію
15 Лютого, 2021 р., 14:08
В останні роки набула розповсюдження ситуація, коли на викрадений (втрачений) паспорт або з використанням копії відповідного документа на громадян в банках або фінансових установах укладаються  кредитні договори. Як наслідок, на громадян лягає тягар доказування, що вони такий кредит не оформлювали.
08 Лютого, 2021 р., 13:22
Безпечне і здорове освітнє середовище є сукупністю умов у закладі освіти, що унеможливлюють заподіяння учасникам освітнього процесу фізичної, майнової та/або моральної шкоди, зокрема внаслідок недотримання вимог законодавства щодо кібербезпеки, захисту персональних даних, шляхом фізичного та/або психологічного насильства, експлуатації, дискримінації за будь-якою ознакою, приниження честі, гідності, ділової репутації (булінг або цькування), поширення неправдивих відомостей тощо), пропаганди та/або агітації, у тому числі з використанням кіберпростору.
01 Лютого, 2021 р., 15:27
Згідно зі статтею 1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» самовільне зайняття земельної ділянки - будь-які дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) або за відсутності вчиненого правочину щодо такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є правомірними.
28 Січня, 2021 р., 13:08
У разі несвоєчасного повернення банком банківського вкладу, законодавством передбачена певна відповідальність банку.
19 Січня, 2021 р., 13:52
Внесення змін до договору оренди земельної ділянки
15 Січня, 2021 р., 10:15
Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу на період дії карантину Ви можете у Миколаївському місцевому центрі з надання БВПД за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61 (0512)44-54-60. mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua