Безкоштовна правова допомога

06 Травня, 2022 р., 20:08
Військові неодноразово нагадували та попереджали про небезпеку поширення інформації в соціальних мережах про переміщення військової техніки, оскільки ворог використовує таку інформацію, здобуту із відкритих джерел, на шкоду Україні. Однак дехто і далі ігнорує ці попередження, що вже призвело до тяжких наслідків – пошкодження інфраструктури та загибель людей.
20 Квітня, 2022 р., 12:23
15 березня 2022 року прийнято Закон України № 2136-IX "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану.
22 Березня, 2022 р., 09:26
Команда юристів 14 громадських організацій Мережі правового розвитку надає безкоштовні консультації з правових і гуманітарних питань усім, хто потребує допомоги.
22 Лютого, 2022 р., 15:00
Досить часто трапляється, що виконавці арештовують рахунки без рішення суду на підставі виконавчого напису нотаріуса, про що люди дізнаються отримуючи постанову про відкриття виконавчого провадження.
16 Лютого, 2022 р., 13:50
З метою прийняття спадщини на неприватизовану квартиру після смерті спадкодавця, який за життя встиг звернутися до органу приватизації з належно оформленою заявою, але помер до вирішення питання відповідним державним органом про її приватизацію, необхідно звернутися до нотаріуса за місцем проживання спадкодавця з заявою про прийняття спадщини.
09 Лютого, 2022 р., 16:31
Правила дорожнього руху (далі Правила), затвердженні Постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306, з останніми змінами від 29.09.2021 регламентують вимоги до технічного стану транспортних засобів та їх обладнання.
04 Лютого, 2022 р., 09:10
Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається особам, визначеним в установленому порядку опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування та відповідно до законодавства набули статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.
25 Січня, 2022 р., 14:14
Підстави та порядок заміни адвокатів або працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають безоплатну вторинну правову допомогу
18 Січня, 2022 р., 14:04
Безоплатна вторинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.