Безкоштовна правова допомога

30 Січня, 2023 р., 17:30
1 грудня 2022 року Верховна Рада України прийняла закон про мобінг, який передбачає відповідальність за цькування і приниження на роботі.
27 Січня, 2023 р., 12:29
Під час проходження військової служби багато осіб приходять до висновку, що не готові до такого способу життя, участі в бойових діях тощо. Тому непоодинокими є випадки дезертирства або самовільного залишення військової частини.
19 Грудня, 2022 р., 09:16
Шановні мешканці та вимушено переміщені громадяни Березанської громади!
16 Грудня, 2022 р., 13:07
Втратили паспорт громадянина України. Що робити? По перше, необхідно звернутися із заявою про втрату документа до поліції та отримати від поліцейських витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Надалі, для оформлення нового документа, необхідно звернутися до:
30 Листопада, 2022 р., 13:38
Воєнний стан в Україні обмежив деякі права і свободи людини і громадянина. Зокрема, ми маємо дотримуватися комендантської години, для деяких категорій громадян обмежена свобода пересування. Водночас уповноважені органи – Національна поліція, СБУ, Національна гвардія, Держприкордонслужба, ДМС, Держмитслужба та ЗСУ – посилили заходи, які є необхідними для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності. Які ж заходи можуть застосовуватися щодо громадян під час воєнного стану?
19 Жовтня, 2022 р., 15:22
Через війну багато українців були вимушені залишити своє постійне місце проживання. І не завжди у людей був час, щоб вирішити питання щодо звільнення з роботи. Тому їх хвилює чи можна розірвати трудовий договір без участі роботодавця. Які підстави для звільнення передбачені у такому випадку законодавством та як це зробити - дивіться в інфографіці, яку підготовлено у співпраці з РеІнформ та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
17 Жовтня, 2022 р., 11:59
Сучасне українське кримінальне законодавство добре адаптоване до боротьби зі злочинами, що кояться у війні. З моменту російського військового вторгнення на територію України почали активно обговорюватися випадки застосування тортур як інструменту для впливу на волю людини. У тимчасово окупованих районах радикальна пропагандистська політика ворога поєднується із нанесенням тілесних ушкоджень, завданням болю, а також позбавленням волі та має на меті залучити до співпраці. Здебільшого, жертвами злочинного вербування стають свідомі українці, люди, які довіряють своїй країні та розуміють протиправний зміст партнерства з ворогом.
30 Вересня, 2022 р., 22:25
Виконуйте свої зобов’язання вчасно, не пропускайте платежі по кредиту через необачність.
19 Вересня, 2022 р., 14:24
З початку широкомасштабної війни рф проти України внаслідок обстрілів міст і сіл у різних областях щоденно піддаються руйнуванню житлові будинки та інфраструктура. Усе це варто фіксувати належним чином, аби у майбутньому отримати від країни-агресорки справедливі компенсації.
23 Серпня, 2022 р., 12:15
Як завершити процедуру отримання водійського посвідчення, якщо ви вимушено переїхали. Якщо вам потрібна правова консультація, відповіді на деякі поширенні запитання є на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid»: https://cutt.ly/SXeLBPK Якщо бажаєте поспілкуватися з нашим фахівцем: - телефонуйте до контакт-центру 0800 213 103 (дзвінки безкоштовні) - або завітайте до бюро правової допомоги: https://bit.ly/bpd_buro Категорія:Воєнний стан — WikiLegalAid