Миколаївська область, Березанський район

Безкоштовна правова допомога

23 Вересня, 2020 р., 16:13
Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. Згідно зі ст. 23 Сімейного кодексу України, право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку. Досягнення шлюбного віку є юридичним фактом, який породжує у особи право на шлюб.
21 Вересня, 2020 р., 16:38
Хто має право на отримання стипендії?
11 Вересня, 2020 р., 13:40
17 укладених угод про застосування програми відновлення, 10 з яких вже виконано, відтак підлітків звільнено від кримінального покарання. Про такі результати пілотного проекту з відновного правосуддя для неповнолітніх на Миколаївщині повідомила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша під час онлайн-пресконференції, що транслювалася на YouTube-каналі центру.
09 Вересня, 2020 р., 11:09
Державний аграрний реєстр (далі – ДАР) – це електронний майданчик, який міститиме всю актуальну інформацію про виробника с/г продукції, через який він зможе легко, швидко та зручно отримати державну підтримку і взаємодіяти з органами державної влади.
01 Вересня, 2020 р., 16:44
На законодавчому рівні держава створила різні форми навчання, забезпечила і надала можливість отримати знання, культурні навички, професійні орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства. Зокрема, домашнє навчання поділяється на дві форми:
25 Серпня, 2020 р., 15:38
Наслідки для позичальників за кредитним договором у випадку ліквідації банку
19 Серпня, 2020 р., 12:51
Позбавлення батьківських прав має безстроковий характер. Чинним законодавством визначена можливість поновлення батьківських прав. Оскільки позбавити батьківських прав може лише суд, тому поновлення батьківських прав можливо тільки в судовому порядку.
10 Серпня, 2020 р., 12:25
Статтею 9 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" передбачається, що особа, яка утримує домашнюю тварину, зобов'язана:
03 Серпня, 2020 р., 10:01
Легалізація самочинного будівництва в позасудовому порядку
27 Липня, 2020 р., 15:42
Статтею 1 Закону України «Про протидію торгівлі людьми» визначено, що торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінальний кодекс України визнаються злочином.