Миколаївська область, Березанський район

22 Серпня, 2019 р., 10:26
Одинокою матір’ю вважається:
14 Серпня, 2019 р., 09:14
Відповідно до ч. 9 ст. 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військовозобов'язані - особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави. Відповідно до п. 1.4. Інструкції з організації і проведення навчальних зборів з військовозобов'язаними у військових частинах і установах Збройних Сил України, затверджена Наказом Міністра оборони України № 560 від 11.11.2009 навчальні збори за метою проведення поділяються на:
09 Серпня, 2019 р., 11:24
Поняття"дублікат" (лат.-подвоєний) визначається як другий примірник якого-небудь документа, що має однакову з оригіналом юридичну силу. Отже, дублікат документа являє собою додатковий примірник цього самого документа з рівнозначною останньому юридичною силою. Фактично видача дубліката полягає у відтворенні тексту документа, дублікат якого видається, що спрямоване на відновлення такого документа у випадку неможливості використання останнього з певних причин. У разі втрати або зіпсування документа, посвідченого або виданого нотаріусом, за письмовою заявою осіб, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії видається дублікат втраченого документа.
29 Липня, 2019 р., 08:51
Сімейний патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин ст. 252 Сімейного кодексу України.
22 Липня, 2019 р., 09:55
Хто має право на отримання дозволу?
15 Липня, 2019 р., 13:09
Право на альтернативну (невійськову) службу
10 Липня, 2019 р., 08:06
Відпустка— час відпочинку, який обчислюється в календарних днях і надається працівникам із збереженням місця роботи і заробітної плати. Основним законом що регулює відпустки є Закон України "Про відпустки" від 15.11.1996 року.