Миколаївська область, Березанський район

Безкоштовна правова допомога

24 Травня, 2019 р., 09:03
Де може бути зареєстроване місце проживання новонародженої дитини?
16 Травня, 2019 р., 08:52
Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві!
24 Квітня, 2019 р., 10:29
20 березня 2019 року Уряд прийняв постанову «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».
08 Квітня, 2019 р., 08:48
В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та згідно з планом реалізації правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», Міністерство юстиції України надає інформацію батькам щодо: розміру, підстав та порядку нарахування аліментів; нових правил виїзду з дитиною за кордон; порядку отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів та гарантій; порядку отримання послуги «Муніципальна няня».
22 Березня, 2019 р., 11:21
На виконання доручення Міністерства Юстиції України від 06.03.2019 року №76/29.2/29-19 та доручення Координаційного центру з надання правової допомоги від 19.03.2019 року №0598-19-10 щодо плану реалізації правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!», яка проходить в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!», для ефективного інформування громадян стосовно виборчих прав під час правопросвітницької компанії «Я маю право голосу!», Миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оприлюднює шість листівок з інфографікою на теми:
07 Березня, 2019 р., 15:02
Порядок припинення газопостачання
21 Лютого, 2019 р., 16:45
Громадянам України, а також іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні, гарантуються свобода пересування та вільний вибір місця проживання на її території, за винятком обмежень, які встановлені законом (ст. 2 Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».