Безкоштовна правова допомога

20 Жовтня, 2021 р., 11:30
Юридична відповідальність, що полягає у виникненні обов’язку сплати адміністративно-господарських санкцій, може бути застосована у наступних випадках:
14 Вересня, 2021 р., 11:01
Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її на підставі ст. 1268 Цивільного кодексу України.
25 Серпня, 2021 р., 14:23
Платіжна операція - дія, ініційована користувачем електронного платіжного засобу, з унесення або зняття готівки з рахунку, здійснення розрахунків у безготівковій формі з використанням цього електронного платіжного засобу та/або його реквізитів за банківськими рахунками (підпункт 11 пункту 4 розділу I Положення).
17 Серпня, 2021 р., 08:52
Право на доступ до Інтернету та заборона дискримінації
10 Серпня, 2021 р., 10:48
 13 серпня 2021 року з 8.30 год. до 11.00 год. в приміщенні Березанської селищної ради Миколаївської області у відділі ЦНАП відбудеться виїзний прийом громадян  головним спеціалістом   відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлією Морозовою.
10 Серпня, 2021 р., 10:08
Відповідно до стаття 64 Закону України "Про вищу освіту" випускники закладів вищої освіти вільні у виборі місця роботи, крім випадків, передбачених цим Законом.
02 Серпня, 2021 р., 16:41
Покрокова інструкція щодо усиновлення одним з подружжя дитини іншого з подружжя
27 Липня, 2021 р., 11:39
Особою без громадянства є особа, яку жодна держава відповідно до свого законодавства не вважає своїм громадянином.