Миколаївська область, Березанський район

Безкоштовна правова допомога

13 Листопада, 2019 р., 10:35
Громадяни пенсійного віку, що є внутрішньо переміщеними особами, мають право на отримання соціальних послуг відповідно до законодавства України за місцем реєстрації фактичного місця проживання, вказаної у довідці ВПО.
04 Листопада, 2019 р., 14:49
Поняття домашнього насильства та його види
21 Жовтня, 2019 р., 13:51
Пенсійне забезпечення. Військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", які мають право на пенсійне забезпечення, пенсії призначаються і виплачуються після звільнення їх зі служби.
21 Жовтня, 2019 р., 11:07
Правові підстави надання медичного обслуговування
01 Жовтня, 2019 р., 17:04
  Розподіл оплати житлово-комунальних послуг між мешканцями квартири, житлового приміщення у гуртожитку є необхідністю вирішення гострих житлових проблем, таких як несплата житлово-комунальних послуг усіма повнолітніми квартиронаймачами, утворення заборгованості за такі послуги та наявність судового рішення про її стягнення.
22 Серпня, 2019 р., 10:26
Одинокою матір’ю вважається: