Безкоштовна правова допомога

25 Листопада, 2020 р., 11:33
Відповідно до статті 24 Закону України "Про звернення громадян", громадяни, особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України.
16 Листопада, 2020 р., 15:45
Визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину
02 Листопада, 2020 р., 14:50
Загальні правила (принципи) виправлення помилок у Державному земельному кадастрі:
23 Жовтня, 2020 р., 10:35
Зовсім скоро, уже цієї неділі, в Україні відбудуться місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських, районних та обласних рад та сільських, селищних і міських голів. Про те, як заповнювати виборчий бюлетень, Центральна виборча комісія затвердила роз'яснення, яке розмістила на своїй офіційній сторінці (https://bit.ly/3dOYcFx). Розповідаємо в нашій інфографіці, де писати галочки, плюсики та цифри, щоб ваш голос не пропав:
12 Жовтня, 2020 р., 10:21
КРОК 1. Державна реєстрація права оренди земельної ділянки проводиться за заявою заявника до суб’єкта державної  реєстрації прав або нотаріуса.
30 Вересня, 2020 р., 09:11
Тимчасово окупована територія України (Закон України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України"):
23 Вересня, 2020 р., 16:13
Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. Згідно зі ст. 23 Сімейного кодексу України, право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку. Досягнення шлюбного віку є юридичним фактом, який породжує у особи право на шлюб.
21 Вересня, 2020 р., 16:38
Хто має право на отримання стипендії?