2020 рік

01 Жовтня, 2020 р., 16:58
01 жовтня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби. комісія вирішила рекомендувати субєктам господарювання та керівникам установ, організацій, підприємств запровадити гнучкий режим робочого часу; відділу освіти на період дії карантину внести зміни до графіків проведення навчальних занять; в загальноосвітніх закладах, де передбачено виборчі дільниці, встановити для здобувачів освіти необхідні канікули або вихідні дні.

01 Вересня, 2020 р., 11:48
01 вересня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради про стан готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів до нового 2020/2021 навчального року та організацію якісного та безпечного харчування в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Березанської ОТГ.

21 Серпня, 2020 р., 15:27
21 серпня 2020 року проведено позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради, на якому розглядалося питання щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

04 Серпня, 2020 р., 15:08
4 серпня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

20 Липня, 2020 р., 15:59
На позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради розглядали два питання: про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби та про додаткові заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах на території Березанської ОТГ.

01 Липня, 2020 р., 15:44
На засіданні позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради вирішили обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на території Березанської ОТГ.

25 Червня, 2020 р., 15:33
На  позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради вирішено подовжити до 31 липня 2020 дію карантинних обмежень на території Березанської ОТГ, повязаної з поширенням коронавірусної хвороби.
15 Червня, 2020 р., 14:25
16.06.2020 в Березанській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради. На порядку денному розглядалося питання про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та послаблення протиепідемічних заходів на території Березанської ОТГ.
09 Червня, 2020 р., 14:29
09.06.2020 в Березанській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради. На порядку денному розглядалося питання про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та послаблення протиепідемічних заходів на території Березанської ОТГ.
02 Червня, 2020 р., 14:32
02.06.2020 о 16:00 в Березанській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березанської селищної ради, на порядку денному якого розглядалося 5 питань, серед яких одне стосувалося .