Секретар Березанської селищної ради

ГОПАЙНИЧ Ірина Миколаївна

Секретар Березанської селищної ради,   каб. № 2, тел. (05153) 2-13-43, графік роботи: 8.00-17.15, у п'ятницю з 8.00 до 16.00, обідня перерва 12.00-13.00, вихідні - субота, неділя.

Згідно з рішенням I сесії VIII скликання від 11.12.2020 Ірину Миколаївну Гопайнич обрано на посаду секретаря Березанської селищної ради на строк повноважень Березанської  селищної ради, обрану від політичної партії Миколаївська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», єдиний багатомандатний виборчий округ.

Ірина Миколаївна Гопайнич народилася 14 жовтня 1983 року в м. Біла Церква Білоцерківського району Київської області.

Середню освіту здобула в Білоцерківській школі У 2005 році закінчила факультет економіки та управління бізнесом в Міжрегіональній Академії управління персоналом. Після закінчення вузу рік пропрацювала бухгалтером у ВАТ «Трест Київміськбуд». У 2014-2015 роках працювала комірником на б/в «Тилігул».

Одружена, має трьох дітей.