Секретар Березанської селищної ради

ГОПАЙНИЧ Ірина Миколаївна

Секретар Березанської селищної ради,   каб. № , тел. , графік роботи: 8.00-17.15, у п'ятницю з 8.00 до 16.00, обідня перерва 12.00-13.00, вихідні - субота, неділя.

Згідно з рішенням I сесії VIII скликання від 11.12.2020 Ірину Миколаївну Гопайнич обрано на посаду секретаря Березанської селищної ради на строк повноважень Березанської  селищної ради, обрану від політичної партії Миколаївська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», єдиний багатомандатний виборчий округ.

Ірина Миколаївна Гопайнич народилася 14 жовтня 1983 року в м. Біла Церква Білоцерківського району Київської області.

Середню освіту здобула в Білоцерківській школі У 2005 році закінчила факультет економіки та управління бізнесом в Міжрегіональній Академії управління персоналом. Після закінчення вузу рік пропрацювала бухгалтером у ВАТ «Трест Київміськбуд». У 2014-2015 роках працювала комірником на б/в «Тилігул».

Одружена, має трьох дітей.

ГРАФІК особистого прийому громадян  ссекретарем  селищної ради на 2021 рік

Секретар селищної ради

ГОПАЙНИЧ

Ірина Миколаївна

вівторок та четвер

щотижня

з  8.00 до 17.00

0666190519

смт Березанка

вул. Центральна, 33

ІІ поверх

(кабінет секретаря селищної ради)

Примітка: прийом громадян з особистих питань проводиться в приміщенні селищної  ради за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 33 з 8.00 до17.00 год.

Попередній запис проводиться у приймальні селищної ради, або за телефоном 0661905142 до 11.00 год. дня, що передує дню прийому.

ГРАФІК

особистих виїзних прийомів громадян  головою Березанської  селищної ради, першим заступником селищного голови, заступником з питань діяльності виконавчих органів, секретарем  ради, керуючим справами (секретарем) виконкому на 2021 рік

Населені пункти

Голова селищної ради

ХОМІЦЬКИЙ

Валерій Альбінович

Перший заступник селищного голови

КОМПАНІЄНКО

Ірина Володимирівна

Заступник з питань діяльності виконавчих органів селищного голови

КРАВЦОВА

17 червня

08 липня

03 вересня

Функціональні обов'язки секретаря селищної ради

(згідно з розпорядженням № 170-р.о. від 28.05.2021)

1. Організовує підготовку сесій селищної ради, питань, що виносяться на розгляд ради.
    2. Координує діяльність постійних комісій ради, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
    3. Надає депутатам допомогу у здійсненні ними своїх повноважень, забезпечує їх необхідною інформацією.
    4. Сприяє депутатам  в організації прийому громадян, у проведенні звітів перед виборцями, сприяє виконанню заходів з реалізації пропозицій виборців, висловлених під час звітів, а також пропозицій і зауважень, внесених депутатами на сесіях селищної  ради.
    5. Забезпечує гласність в роботі селищної ради та її органів, організовує вивчення громадської думки.
    6. Забезпечує своєчасне доведення рішень селищної ради до виконавців і населення, здійснює контроль за їх виконанням, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності.
    7. Організовує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.
    8. Організовує співпрацю з партіями, громадськими, ветеранськими та  релігійними організаціями,  громадами і конфесіями.
    9. Сприяє роботі селищної виборчої комісії та іншим виборчим процесам.
    10. Координує роботу щодо прийому іноземних делегацій, роботу з питань співпраці з містами-побратимами та громадами іноземних держав.
    11. Забезпечує зберігання протоколів сесій селищної ради та інших документів, пов’язаних  з місцевим самоврядуванням об’єднаної територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому законом порядку.
    12. Вирішує  за дорученням селищного голови інші питання, пов’язані з діяльністю ради.
    13. При підготовці питань на розгляд ради залучає необхідні відділи виконкому, керівників, спеціалістів установ, організацій ОТГ.
    14. Забезпечує взаємодію з обласною, районною радами, територіальними відділеннями центральних органів виконавчої влади, народними депутатами України.
    15. Здійснює організацію з проведення громадських слухань, зборів громадян за місцем проживання та розгляд і виконання пропозицій, висловлених на них.
    16. Здійснює облік, узгодження, контроль та реалізацію місцевих ініціатив членів ОТГ.
    17. Координує роботу по створенню органів самоорганізації населення.
    18. Проводить  прийом громадян, забезпечує розгляд їх звернень.
    19. У випадках, визначених п. 2 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснює  повноваження селищного голови. Секретар селищної ради  тимчасово здійснює зазначені повноваження з моменту дострокового  припинення повноважень селищного голови, обраного на позачергових виборах, відповідно до закону або до дня відкриття першої сесії селищної ради, обраної на чергових місцевих виборах.