Дільничні офіцери поліції

Територію Березанської ОТГ на даний час обслуговують:

- МИХАЙЛЕНКО Віктор Петрович (095-205-23-90), дільничний офіцер поліції старший лейтенант поліції, обслуговує територію Березанської селищної територіальної громади, а також територію Василівського, Дмитрівського, Лиманівського, Ташинського та Щасливського старостинських округів.

Прийом громадян здійснює у відділенні поліції № 8 Миколаївського РУП ГУНП в Миколаївській області за адресою: смт. Березанка вул. Центральна, 43, щоденно.

- КОНДРАТЬЄВ Нікіта Сергійович (068-933-76-75), дільничний офіцер поліції лейтенант поліції, обслуговує територію Березанської селищної територіальної громади, а також територію Калинівського, Краснопільського, Матіясівського та Краснянського старостинських округів.