Миколаївська область, Березанський район

Діяльність центру

28 Лютого, 2019 р., 16:45
В дружній співпраці спеціалістів Центру з надання соціальних послуг селищної ради і Василівського старостату було організовано для громадян похилого віку надання перукарської послуги.  В адміністративному приміщенні Василівського старостинського округу соціальний працівник Рита Зеленко зібрала усіх бажаючих зробити стрижку або модну зачіску. А тим мешканцям, які за станом здоров’я не змогли прийти до сільради, перукар Олена Юрковська послугу надала вдома. В результаті всі залишилися задоволеними та дякували за увагу з боку соціальної служби громади, адже їхати до райцентру у перукарню не кожен може собі дозволити та й часу не завжди вистачає.
22 Лютого, 2019 р., 16:37
З метою перевірки якості надання соціальних послуг потребуючій категорії населення представники соціальної служби селищної ради й Центру з надання соціальних послуг селищної ради здійснили перевірку якості надання послуг на платній основі підопічній Ліні Добрині, яку обслуговує соціальний працівник Алла Ратушняк. Роботою Алли Анатоліївни підопічна задоволена, претензій немає – продуктами харчування забезпечена, в будинку тепло і охайно, отримала пропозицію перукарської послуги на дому.
20 Лютого, 2019 р., 16:34
Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради в особі директора Галини Чернеженко та Перший Миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в особі Людмили Бенедюк уклали меморандум. Метою цього меморандуму є організація співпраці задля спрямування спільних зусиль на набуття незахищеними верствами населення необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, реалізації права на доступ до безоплатної вторинної та первинної правової допомоги.  Обидві сторони реалізують спільні заходи та проекти, а також обопільно координують та забезпечують свою діяльність.
13 Лютого, 2019 р., 15:55
13 лютого Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради згідно з планом роботи здійснив виїзд до Лиманівського старостинського округу з метою перевірки налагодження роботи соціальної сфери в цьому старостаті та якості надання соціальних послуг потребуючим верствам населення Лиманів.
07 Лютого, 2019 р., 16:42
7 лютого в Центрі з надання соціальних послуг селищної ради відбувся семінар-нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, на якому було проведено аналіз роботи за минулий місяць та розглянуто питання про послуги організації надання адресної допомоги, по проходженню медичного огляду, про ведення журналів обліку наданих послуг. При цьому було зроблено акцент на вчасне та якісне надання соціальних послуг.
04 Лютого, 2019 р., 16:29
4 лютого Спеціалістами Центру з надання соціальних послуг Березанської ОТГ згідно з графіком було здійснено перевірку роботи соціального робітника Галини Мисків, яка обслуговує березанську сім’ю Галицьких. У зв’язку з хворобливим станом подружжя соціальний працівник потурбувалася, аби її підопічним було надано перукарські послуги на дому. Подружжя Галицьких залишилося задоволеним як увагою так і обслуговуванням.
23 Січня, 2019 р., 16:23
23 січня відбулося засідання комісії по звільненню від сплати за надані соціальні послуги Центром з надання соціальних послуг селищної ради, на якій розглядалося кілька питань, а саме: про звільнення від сплати за надані соціальні послуги одинокої пенсіонерки похилого віку – мешканки с. Новоселівка; про направлення до Тузлівського стаціонарного відділення громадян похилого віку пенсіонерки – мешканки Березанки; про взяття на надомне обслуговування пенсіонерів, які потребують надомного догляду
22 Січня, 2019 р., 16:25
     В Центрі з надання соціальних послуг Березанської селищної ради із січня поточного року відкрилася послуга перукаря, про що повідомлялося на сторінці Березанської громади у фейсбуці та на офіційному сайті громади berezanska-gromada.gov.ua. Здавалося б дрібниці. Проте, для пільгової категорії пенсіонерів послуга перукаря безкоштовна, для всіх інших громадян похилого віку вартість послуги складає усього 23 грн. Це реальна підтримка людей похилого віку з боку органу місцевого самоврядування.      Соціальна перукарня вже прийняла свою першу клієнтку, яка залишилася задоволена обслуговуванням.       Чекаємо Вас, шановні пенсіонери, за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 30/1.