Миколаївська область, Березанський район

Діяльність центру

17 Жовтня, 2019 р., 08:28
17 жовтня в Центрі з надання соціальних послуг Березанської селищної ради відбулася нарада із соціальними робітниками, на якій було підведено підсумки роботи за ІІІ квартал 2019 року та обговорено важливу тему - щодо роботи соціальних робітників в осінньо-зимовий період, по якому було прийнято певні пропозиції.
30 Вересня, 2019 р., 10:57
   Піклуючись про людину, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, зігріваючи  співчуттям та любов’ю,  Березанська ОТГ  створила Центр з надання соціальних послуг, основним критерієм роботи якого – працювати на благо людей.
05 Вересня, 2019 р., 15:08
   На запрошення старости Лиманівського старостинського округу Тетяни Орищиної  та згідно з графіком виїздів, працівники Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради днями відвідали мешканців Лиманівського старостинського округу. В приміщеннях Вікторівського будинку культури та Лиманівського дитячого садка  бажаючим надавалися перукарські послуги.
22 Травня, 2019 р., 10:02
Одним із позитивних натхненників життя, що тримають людину в сучасному руслі сьогодення, – є зачіска від хорошого майстра-перукаря. Тим більше, коли ця послуга надається на місці людям поважного віку, без зайвих витрат на проїзд.
23 Квітня, 2019 р., 13:58
Проявляючи турботу щодо покращення умов роботи соціальних робітників, Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради придбав два новеньких велосипеди для працівників Василівського старостинського округу та селища Березанка.
03 Квітня, 2019 р., 13:17
Робоча група Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради третього квітня здійснила виїзд у села Малахове та Марківка з метою перевірки роботи соціального працівника Ганни Калічак, яка надає послуги одиноким громадянам.
28 Лютого, 2019 р., 16:45
В дружній співпраці спеціалістів Центру з надання соціальних послуг селищної ради і Василівського старостату було організовано для громадян похилого віку надання перукарської послуги.  В адміністративному приміщенні Василівського старостинського округу соціальний працівник Рита Зеленко зібрала усіх бажаючих зробити стрижку або модну зачіску. А тим мешканцям, які за станом здоров’я не змогли прийти до сільради, перукар Олена Юрковська послугу надала вдома. В результаті всі залишилися задоволеними та дякували за увагу з боку соціальної служби громади, адже їхати до райцентру у перукарню не кожен може собі дозволити та й часу не завжди вистачає.
22 Лютого, 2019 р., 16:37
З метою перевірки якості надання соціальних послуг потребуючій категорії населення представники соціальної служби селищної ради й Центру з надання соціальних послуг селищної ради здійснили перевірку якості надання послуг на платній основі підопічній Ліні Добрині, яку обслуговує соціальний працівник Алла Ратушняк. Роботою Алли Анатоліївни підопічна задоволена, претензій немає – продуктами харчування забезпечена, в будинку тепло і охайно, отримала пропозицію перукарської послуги на дому.
20 Лютого, 2019 р., 16:34
Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради в особі директора Галини Чернеженко та Перший Миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в особі Людмили Бенедюк уклали меморандум. Метою цього меморандуму є організація співпраці задля спрямування спільних зусиль на набуття незахищеними верствами населення необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, реалізації права на доступ до безоплатної вторинної та первинної правової допомоги.  Обидві сторони реалізують спільні заходи та проекти, а також обопільно координують та забезпечують свою діяльність.
13 Лютого, 2019 р., 15:55
13 лютого Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради згідно з планом роботи здійснив виїзд до Лиманівського старостинського округу з метою перевірки налагодження роботи соціальної сфери в цьому старостаті та якості надання соціальних послуг потребуючим верствам населення Лиманів.