Миколаївська область, Березанський район

Діяльність центру

05 Вересня, 2019 р., 15:08
   На запрошення старости Лиманівського старостинського округу Тетяни Орищиної  та згідно з графіком виїздів, працівники Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради днями відвідали мешканців Лиманівського старостинського округу. В приміщеннях Вікторівського будинку культури та Лиманівського дитячого садка  бажаючим надавалися перукарські послуги.
22 Травня, 2019 р., 10:02
Одним із позитивних натхненників життя, що тримають людину в сучасному руслі сьогодення, – є зачіска від хорошого майстра-перукаря. Тим більше, коли ця послуга надається на місці людям поважного віку, без зайвих витрат на проїзд.
23 Квітня, 2019 р., 13:58
Проявляючи турботу щодо покращення умов роботи соціальних робітників, Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради придбав два новеньких велосипеди для працівників Василівського старостинського округу та селища Березанка.
03 Квітня, 2019 р., 13:17
Робоча група Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради третього квітня здійснила виїзд у села Малахове та Марківка з метою перевірки роботи соціального працівника Ганни Калічак, яка надає послуги одиноким громадянам.
28 Лютого, 2019 р., 16:45
В дружній співпраці спеціалістів Центру з надання соціальних послуг селищної ради і Василівського старостату було організовано для громадян похилого віку надання перукарської послуги.  В адміністративному приміщенні Василівського старостинського округу соціальний працівник Рита Зеленко зібрала усіх бажаючих зробити стрижку або модну зачіску. А тим мешканцям, які за станом здоров’я не змогли прийти до сільради, перукар Олена Юрковська послугу надала вдома. В результаті всі залишилися задоволеними та дякували за увагу з боку соціальної служби громади, адже їхати до райцентру у перукарню не кожен може собі дозволити та й часу не завжди вистачає.
22 Лютого, 2019 р., 16:37
З метою перевірки якості надання соціальних послуг потребуючій категорії населення представники соціальної служби селищної ради й Центру з надання соціальних послуг селищної ради здійснили перевірку якості надання послуг на платній основі підопічній Ліні Добрині, яку обслуговує соціальний працівник Алла Ратушняк. Роботою Алли Анатоліївни підопічна задоволена, претензій немає – продуктами харчування забезпечена, в будинку тепло і охайно, отримала пропозицію перукарської послуги на дому.
20 Лютого, 2019 р., 16:34
Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради в особі директора Галини Чернеженко та Перший Миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в особі Людмили Бенедюк уклали меморандум. Метою цього меморандуму є організація співпраці задля спрямування спільних зусиль на набуття незахищеними верствами населення необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, реалізації права на доступ до безоплатної вторинної та первинної правової допомоги.  Обидві сторони реалізують спільні заходи та проекти, а також обопільно координують та забезпечують свою діяльність.
13 Лютого, 2019 р., 15:55
13 лютого Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради згідно з планом роботи здійснив виїзд до Лиманівського старостинського округу з метою перевірки налагодження роботи соціальної сфери в цьому старостаті та якості надання соціальних послуг потребуючим верствам населення Лиманів.
07 Лютого, 2019 р., 16:42
7 лютого в Центрі з надання соціальних послуг селищної ради відбувся семінар-нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, на якому було проведено аналіз роботи за минулий місяць та розглянуто питання про послуги організації надання адресної допомоги, по проходженню медичного огляду, про ведення журналів обліку наданих послуг. При цьому було зроблено акцент на вчасне та якісне надання соціальних послуг.
04 Лютого, 2019 р., 16:29
4 лютого Спеціалістами Центру з надання соціальних послуг Березанської ОТГ згідно з графіком було здійснено перевірку роботи соціального робітника Галини Мисків, яка обслуговує березанську сім’ю Галицьких. У зв’язку з хворобливим станом подружжя соціальний працівник потурбувалася, аби її підопічним було надано перукарські послуги на дому. Подружжя Галицьких залишилося задоволеним як увагою так і обслуговуванням.