Миколаївська область, Березанський район

Діяльність центру

12 Лютого, 2020 р., 10:54
Відповідно до Договору з надання послуг з розподілу електричної енергії та газу передбачається, що побутовий споживач зобов’язаний щомісяця до 5 числа надавати оператору системи розподілу фактичні показники лічильників електричної енергії та газу.
05 Лютого, 2020 р., 16:39
5 лютого 2020 року працівники Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради взяли участь у засіданні новоствореного жіночого клубу «Берегиня», який працює при районній бібліотеці. Директор центру надання соціальних послуг селищної ради Галина Чернеженко розповіла членкиням клубу про види послуг, які надає Центр та перспективи, які плануються запровадити в подальшому, а саме: створення особистого кабінету по наданню показників лічильників за використану електроенергію та газопостачання  для пенсіонерів громади.
19 Грудня, 2019 р., 16:51
19 грудня 2019 року в Центрі надання соціальних послуг Березанської селищної ради відбулася робоча нарада із соціальними робітниками, на якій начальник Центру Галина Чернеженко підвела підсумки роботи за 2019 рік  та  ознайомила з наміченим планом  на  наступний рік та обговорили низку соціальних питань.
17 Жовтня, 2019 р., 08:28
17 жовтня в Центрі з надання соціальних послуг Березанської селищної ради відбулася нарада із соціальними робітниками, на якій було підведено підсумки роботи за ІІІ квартал 2019 року та обговорено важливу тему - щодо роботи соціальних робітників в осінньо-зимовий період, по якому було прийнято певні пропозиції.
30 Вересня, 2019 р., 10:57
   Піклуючись про людину, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, зігріваючи  співчуттям та любов’ю,  Березанська ОТГ  створила Центр з надання соціальних послуг, основним критерієм роботи якого – працювати на благо людей.
05 Вересня, 2019 р., 15:08
   На запрошення старости Лиманівського старостинського округу Тетяни Орищиної  та згідно з графіком виїздів, працівники Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради днями відвідали мешканців Лиманівського старостинського округу. В приміщеннях Вікторівського будинку культури та Лиманівського дитячого садка  бажаючим надавалися перукарські послуги.
22 Травня, 2019 р., 10:02
Одним із позитивних натхненників життя, що тримають людину в сучасному руслі сьогодення, – є зачіска від хорошого майстра-перукаря. Тим більше, коли ця послуга надається на місці людям поважного віку, без зайвих витрат на проїзд.
23 Квітня, 2019 р., 13:58
Проявляючи турботу щодо покращення умов роботи соціальних робітників, Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради придбав два новеньких велосипеди для працівників Василівського старостинського округу та селища Березанка.
03 Квітня, 2019 р., 13:17
Робоча група Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради третього квітня здійснила виїзд у села Малахове та Марківка з метою перевірки роботи соціального працівника Ганни Калічак, яка надає послуги одиноким громадянам.
28 Лютого, 2019 р., 16:45
В дружній співпраці спеціалістів Центру з надання соціальних послуг селищної ради і Василівського старостату було організовано для громадян похилого віку надання перукарської послуги.  В адміністративному приміщенні Василівського старостинського округу соціальний працівник Рита Зеленко зібрала усіх бажаючих зробити стрижку або модну зачіску. А тим мешканцям, які за станом здоров’я не змогли прийти до сільради, перукар Олена Юрковська послугу надала вдома. В результаті всі залишилися задоволеними та дякували за увагу з боку соціальної служби громади, адже їхати до райцентру у перукарню не кожен може собі дозволити та й часу не завжди вистачає.