Миколаївська область, Березанський район

Інвестиційний паспорт громади

Звернення Березанського селищного голови Валерія Хоміцького

Березанська громада – це велика родина, що обєднує не одне покоління людей, руками яких будувалася і розвивалася Березанщина. Обєднавшись 24.12.2017 у велику громаду із 20 населених пунктів, ми переходимо до нової форми розвитку. Економічний потенціал та прагнення мешканців до кращого має конвертуватись у гідне та безпечне життя громади.

Сьогодні наша територія відкрита для інвесторів, які прагнуть розвивати тут свій бізнес. Територія Березанської громади має низку переваг – вигідне географічне розташування, розвинене транспортне сполучення, розвинену інфраструктуру. Підтвердженням цього є успішний розвиток підприємницької діяльності місцевих і іногородніх громадян. Переконаний, що на території громади інвестори знайдуть надійних партнерів, вигідні пропозиції, а також підтримку влади у реалізації інвестиційних проектів. Ми націлені на ефективний розвиток усіх напрямків бізнесу та соціальної сфери, аби забезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання.

Перед нами – великі плани й важливі завдання. Чекаємо привабливих пропозицій! Успіхів усім нам на цьому шляху!

Інвестиційний паспорт громади