Миколаївська область, Березанський район

Регуляторні акти

Рішення виконавчого комітету від 28.04.2016 № 28 "Про затвердження Положення про Порядок розміщення зовнішньої реклами та Порядку визначення розміру плати за тимчасове використання місць (для розміщення об’єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власностітериторіальної громади Березанської селищної ради"

Рішення чергової XIX сесії VII скликання від 23.03.2017 № 15 "Про створення  конкурсної комісії  Березанської селищної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової  оцінки земельних ділянок несільськогосподарського  призначення, на яких розташовані об’єкти  нерухомого майна”

Рішення чергової XXV сесії VII скликання від 22.09.2017 "«Про пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інфраструктури на території Березанської селищної ради»

Положення про  пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у розвитку
інфраструктури на території Березанської селищної ради

Рішення чергової XIX сесії VII скликання від 23.03.2017 № 20 "Про прийняття Правил благоустрою території  Березанської селищної ради"

Правила благоустрою території Березанської селищної ради

Рішення VIII сесії VII скликання від 26.06.2018 № 6 "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на
2019 рік на території Березанської селищної ради
"

Рішення VIII сесії VII скликання від 26.06.2018 № 8 "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки  комунальної власності на 2019 рік на території Березанської селищної ради"

Рішення VIII сесії VII скликання від 26.06.2018 № 9 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік на території Березанської селищної ради"

Рішення позачергової XIX сесії VII скликання від 22.02.2019 № 30 "Про нормативно-правові акти з питань оренди майна комунальної власності Березанської селищної ради об`єднаної територіальної громади"

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2020 рік на території Березанської селищної ради».

Проект рішення №... "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Березанської селищної ради"

Рішення чергової XXII сесії VII скликання від 25.06.2019 № 15 "Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на 2020 рік на території Березанської селищної ради"

Рішення чергової XXII сесії VII скликання від 25.06.2019 "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Березанської селищної ради"