Планування регуляторної діяльності

План регуляторної діяльності на 2019 рік

Рішення чергової XXVII сесії VII скликання  від 13.12.2019 "Про затвердження Плану діяльності Березанської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік"

Рішення чергової XXXVII сесії VII скликання від 22.10.2020 № 13 "Про внесення змін до плану діяльності Березанської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2020 році"

Рішення позачергової XXXIX сесії VII скликання від 30.11.2020 № 3 "Про затвердження Плану діяльності Березанської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік"

Рішення ХІV сесії VІІскликання від 29.07.2021   № 6 "Про внесення змін до плану діяльності Березанської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році"