Березанська громада

Миколаївська область

Мережа закладів освіти

19 Квітня, 2023 р., 10:53
Наша школа - це простір для дитини, тут вона повноцінно живе, і тому вся діяльність освітнього закладу вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Основою функціонування школи життєтворчості є розвивальна, життєтворча домінанта виховання відповідальної, життєво-компетентної, морально-гармонійної, фізично здорової особистості, яка здатна до саморозвитку, самостійно, незалежно будувати свою долю, відносини зі світом, реалізувати життєве призначення через власний вибір.
19 Квітня, 2023 р., 10:32
 У 2021/2022 навчальному році гімназія працює над проблемою: «Створення умов для особистісного розвитку і  творчої самореалізації кожного вихованця та здобувача освіти в закладі освіти нового типу – гімназії через запровадження здоров’язберігаючих технологій, створення безпечного освітнього середовища».
19 Квітня, 2023 р., 10:14
Одним з основних завдань Комісарівського ліцею є піклування про здоров’я і розвиток підростаючого покоління. Тільки фізично і морально здорова особистість може стати повноцінним членом суспільства, готовим до творчості і розвитку. В навчальному закладі створено всі умови для підтримки та зміцнення здоров’я дітей та надано їм можливість займатися фізичною культурою і спортом. Упродовж багатьох років у Комісарівському ліцеї багато уваги приділяється охороні життя і здоров’ю дітей, створюються необхідні умови для  виховання учнів, їхньої участі в оздоровчо-освітніх заходах в позаурочний час; забезпечується дотримання санітарно-гігієнічних норм і техніки безпеки. Діяльність педагогічного колективу спрямовується на запобігання вживанню учнями алкоголю та наркотиків, іншим шкідливим звичкам, контролюється організація харчування і медичного обслуговування учнів, превентивні заходи проти прояву насильства.
19 Лютого, 2022 р., 16:01
Краснянський ліцей Березанської селищної ради – заклад  мрій, нових ідей. В ньому здобувачі освіти матимуть можливість отримати всі необхідні знання та навички для їх всебічного зростання, а їх батьки отримають спокій і віру, адже  заклад освіти це перший і основний етап створення здорової і успішної особистості. Завданням закладу є надати дитині впевненість, відчуття турботи, любов та постійне інтелектуальне зростання.
19 Лютого, 2022 р., 15:32
 У 2022-2023 навчальному році в закладі навчається 74 учні. У 1-4 класах - 17     учнів, у 5-9 класах - 44 учні, у 10-11 класх - 13 учнів, випускників - 7.
19 Лютого, 2022 р., 15:02
В  основі  освітньої діяльності закладу - концепція «Школа-родина», адже родинно-зорієнтована життєдіяльність – першооснова формування гуманістичних, демократичних цінностей.
18 Лютого, 2022 р., 09:30
Швидко минає час,змінюється життя,та незмінною залишається дорога,яка вміло з’єднує в єдине вчора,сьогодні і завтра. Це дорога,яка веде до закладу освіти. На сьогоднішній день в закладі змінилося все:статус,концепція,державні стандарти, але такою ж , як і колись, залишається місія навчального закладу. Місія Краснопільського ЗЗСО І-ІІІ ст. - бути освітнім та культурним центром діяльності в селі, приділяючи найбільшу увагу роботі з талановитою молоддю та розвитку успішної особистості.
18 Лютого, 2022 р., 09:12
Калинівський ліцей  – це мрії, надії, сподівання не лише дітей, а й батьків. Саме їх найбільше цікавить і тривожить, яким буде той перший крок у здобутті знань. Сучасні батьки, опікуючись майбутнім своєї дитини, хочуть не просто відвести її до найближчого закладу освіти, а шукають такий, в якому є всі умови для подальшого навчання і виховання, всебічного розвитку особистості; педагогічний колектив якого готовий виправдати їхні сподівання; зустрічатиме учнів з теплом, любов’ю, зацікавить різноманітними формами навчання, використовуючи сучасні інноваційні технології. 
16 Лютого, 2022 р., 14:15
Малахівська філія Березанського ліцею Березанської селищної ради:
15 Лютого, 2022 р., 13:57
Високий професіоналізм, відданість справі – визначальна риса колективу Березанського ліцею, зусилля якого спрямовані на формування життєво необхідних компетенцій здобувачів освіти, збереження і зміцнення їх морального, фізичного і психічного здоров’я, формування в учнів бажання і уміння вчитись, виховання потреби і здатності до навчання упродовж усього життя, гармонійний розвиток особистості.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь